Hocanın yanında küfür ettim

Okuldan atılacak demedim. En kötü ihtimalle okuldan atılırsın dedim. Okuduğunuzu anlıyorsunuzdur umarım. Disipline gitme meselesi ise hocaları aşmaz. Ders düzenini bozan çocuğu disipline götürme hakları var.
Okuldan atılmaz dedim. Böyle bir ihtimal yok anlamında. Siz ne dediğinizi bilmiyorsunuz.

Ben ortaokul son sınıft abi hocaya bana gıcıklık yaptığı için sövmüştüm derste. Bana "seni şöyle sınıfta bırakacam böyle bırakacam" falan diyordu, ailemle ve müdürlerle görüşmüştü. Hem küçüklük aklından dolayı, hem de hocanın da payı olduğundan dolayı beni haklı bulmuşlardı. Sonuç, okuldan atılmadım ancak kendim okul değiştirdim. O hocanın dırdırını çekemezdim :D

Mezun oldum, güzel de bir lisedeyim şuan için :)

Küfürden bir şey yapamaz, maksimum disiplin cezası verir. Velilerinize söyler, onlar da kızar olur biter.

Ben ortaokul son sınıft abi hocaya bana gıcıklık yaptığı için sövmüştüm derste. Bana "seni şöyle sınıfta bırakacam böyle bırakacam" falan diyordu, ailemle ve müdürlerle görüşmüştü. Hem küçüklük aklından dolayı, hem de hocanın da payı olduğundan dolayı beni haklı bulmuşlardı. Sonuç, okuldan atılmadım ancak kendim okul değiştirdim. O hocanın dırdırını çekemezdim :D

Mezun oldum, güzel de bir lisedeyim şuan için :)

Küfürden bir şey yapamaz, maksimum disiplin cezası verir. Velilerinize söyler, onlar da kızar olur biter.
Disiplin cezasından kastın nedir hocam?

Okuldan atılmaz dedim. Böyle bir ihtimal yok anlamında. Siz ne dediğinizi bilmiyorsunuz.
"Sırf küfür etti diye okuldan atılacağını mı düşündün" yazdın.

Eğer disiplin kurulunda da anlaşamazlarsa, arkadaş hocalara efelenip karşı gelmeye devam ederse ne olacağını sanıyorsunuz? Aferim oğlum böyle devam et demelerini mi? Bu da en kötü ihtimaldir. O yüzden en kötü ihtimalle okuldan atılır yazdım. Disipline gideceğinin garantisi de yok. Eğer hocan kafaya taktıysa diye belirttim. Lütfen okuyup anlamadan yorum yapmayın.

Merhaba arkadaşlar liseye yeni başladım 9. sınıf öğrencisiyim bugün hoca akıllı tahtada yazı yazdırıyordu. Ben de yazıyı büyütmek için tahtaya kalktım büyütmeye çalıştım ve büyümeyince bir küfür ağzımdan kaçtı. Bir anda hocada yanımda oturuyordu ve kalktı bir anda ayağa. "Ne diyorsun lan?" diye üstüme yürüdü. Hocadan bayağı özür diledim anamın babamın mesleğini falan sordu kusura bakmayın falan diye biraz yalvardım. Bütün sınıfın da velileriyle telefonda görüşmeyi planlıyor o dersten beri kalbim küt küt atıyor ve stresten duramıyorum. Sizce ne olabilir anneme babama söylemesinden korkuyorum.

10. sınıfım günde en az 50 kere hocanın yanında küfür ediyorum bir şey olmuyor. Bilerek yapmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı