Hogwarts Legacy alınır mı?

RetroTape

Decapat
RAM
16 GB
Ekran kartı
ASUS ROG STRIX 1660 Super 6 GB
İşlemci
Ryzen 5 3600X
Merhaba iyi sosyaller, Hogwarts Legacy hakkında düşünceleriniz nedir ve sizce yakın zamanda bir indirime girme ihtimali var mıdır?
Ek olarak bu sistem özellikleriyle iyi bir performans alabilir miyim?
Bir de Türkçe yama hakkında makine çevirinin yaptığı Türkçe yama tamamen güvenilir mi? Benim için yamanın 100% güvenilir olması önemli yamanın kötü olması çok önemli değil.

Son düzenleme:
Oyunun opti o kadar kötü ki oyun deneyimini ciddi ölçüde bozuyor. (RTX 3070 Tİ ve Ryzen 7 5800x ile denedim) High da rtx kapalı dlss dengeli oyun oynanmicak seviyede fps drop yiyor. 700 tl gibi bir paraya god of war alıp üstüne spiderman çakıp mis mis zevkle oynarsınız.

2 saat sınırını geçtiğim ve açıkçası geri vermek istemediğim için (oyun sardı :D) geri vermeyeceğim.

Eğer bu opti sıkıntılarını göze alıyorsan baya saran bir oyun.

Oyunun OPT'i o kadar kötü ki oyun deneyimini ciddi ölçüde bozuyor. (RTX 3070 Ti ve Ryzen 7 5800X ile denedim) high da RTX kapalı DLSS dengeli oyun oynanmacak seviyede FPS düşmesi yiyor. 700 TL gibi bir paraya God of War alıp üstüne Spider-Man çakıp mis mis zevkle oynarsınız.

2 saat sınırını geçtiğim ve açıkçası geri vermek istemediğim için (oyun sardı :D) geri vermeyeceğim.

Eğer bu OPT'i sıkıntılarını göze alıyorsan bayağı saran bir oyun.

Cevabınız için teşekkürler dün aldım oyunu zaten başlarda yaşamadım problem bugün yaşamaya başladım açık dünyaya çıka çıka problemler başladı artık idare ediyorum Low ayarlarda bende AMD Frs'la dayanıyorum bir şekilde. Bende iade etmeyi düşünüyordum ama bence bir güncelleme gelir diye vazgeçtim umarım gelir.

Oyunun OPT'i o kadar kötü ki oyun deneyimini ciddi ölçüde bozuyor. (RTX 3070 Ti ve Ryzen 7 5800X ile denedim) high da RTX kapalı DLSS dengeli oyun oynanmacak seviyede FPS düşmesi yiyor. 700 TL gibi bir paraya God of War alıp üstüne Spider-Man çakıp mis mis zevkle oynarsınız.

Eğer bu OPT'i sıkıntılarını göze alıyorsan bayağı saran bir oyun.

Bir de sizce güncelleme gelir mi ya da yol yakınken iade etsem mi ne kadar sevsem de böyle devam ederse ileride can sıkabilir.

Geri
Yukarı