Hogwarts Legacy alınır mı?

Ya Allah adına oyunu oynamamışsın bile gelmişsin adama yol gösteriyorsun burada hayatımda bu kadar sıkıcı bir kaç oyun oynadım ben.
YouTube çıkmadan önce insanlar;

Ayrıca size sıkıcı geldi diye oyun sıkıcı olmuyor. Gayet de güzel oyun. Mekanikleri ve grafikleri hoş hikayesi hakkında bir şey söyleyemem çünkü dediğiniz gibi oynamadım.

YouTube çıkmadan önce insanlar;

Ayrıca size sıkıcı geldi diye oyun sıkıcı olmuyor. Gayet de güzel oyun. Mekanikleri ve grafikleri hoş hikayesi hakkında bir şey söyleyemem çünkü dediğiniz gibi oynamadım.
Ya sen oyunu oynamamışsın kardeşim gelmişsin grafiğe göre yargılıyorsun burada her şey Youtube üzerinden grafik olsaydı şu an çok başka oyunlar konuşuyor olurduk. Gelmişsin buraya 2-3 tane video izleyip adama alınır diyorsun oyunu aç 2 saat oyna hemen sıkılır iade edersin.

Alınmaz zaten optimizasyonu piyasadaki en kötü işlerden biri imzanızdaki sistem ile oynayabilmenizin pek imkanı yok. Satın aldığıma pişman olduğum tek oyun oldu Hogwarts Legacy.

Ya sen oyunu oynamamışsın kardeşim gelmişsin grafiğe göre yargılıyorsun burada her şey Youtube üzerinden grafik olsaydı şu an çok başka oyunlar konuşuyor olurduk. Gelmişsin buraya 2-3 tane video izleyip adama alınır diyorsun oyunu aç 2 saat oyna hemen sıkılır iade edersin.
Anlamıyorsun ya da anlayabilecek kapasite yok sende. Grafiğe göre konuştuğuma da uydurmuş bir yerlerde orası ayrı komedi. Oyunun hikayesini yorumlamadım ki arkadaşın da zaten hikayesi için alacağını sanmam sonuçta HP izlememiş ilgisi yok evrene. Oynanış, detaylar ve grafik hakkındaki yorumu oyunu oynamadan izlediğim videolardan gayet de iyi yaparım. Sırf sevmedi diye oyunu yerin dibine sokan klasik bir fanboysun.

Anlamıyorsun ya da anlayabilecek kapasite yok sende. Grafiğe göre konuştuğuma da uydurmuş bir yerlerde orası ayrı komedi. Oyunun hikayesini yorumlamadım ki arkadaşın da zaten hikayesi için alacağını sanmam sonuçta HP izlememiş ilgisi yok evrene. Oynanış, detaylar ve grafik hakkındaki yorumu oyunu oynamadan izlediğim videolardan gayet de iyi yaparım.
Ya senin insanlara oyunu al deme hakkın bile yok hikayesini bilmiyorsun, mantığını bilmiyorsun, oyunun ilerleme ve gelişme sistemini bilmiyorsun yukarıda yazmışsın mekanik ve grafik birde bana uydurmuşsun diyorsun. Eğer ki oyunu oynayıp bana karşı çıksaydın bir şey demezdim ama oyunu oynamamışsın sen oyun hakkında 1 gram bilgin yok.

Hocam bu arada imzam eski de 16 GB Ram ile de mi oynayamam?
16GB RAM ile belki, ama bu sefer de 4GB VRAM sıkıntı. Oyun çok fazla RAM ve VRAM kullanıyor, normal sayılamayacak kadar fazla. 32GB RAM'im var benim oyunun tek başına 13GB RAM kullandığı alanlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı