Hogwarts Legacy oynayanların görüşleri neler?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Bu oyunu almayı istiyorum fakat cesaret edip ön sipariş vermedim açıkçası oyun erken erişime açıldı ve oynayanlar illaki vardır. Oyun hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İş yerinde çoğu siteye giremiyorum şu an fakat en son 86 puandaydı. Düştü mü acaba?

1675858326802.png

10 incelemeden 8'i olumlu dönüş yapılmış.

83 şu anda NME 60 puan vermiş. 6 senedir geliştirildiği için doğal olarak outdated kalmış demiş. Ben de kullanıcı ve eleştirmen yorumlarını bekliyorum satın almak için sizin gibi.
bende bekliyorum fakat fiyatı uçabilir diye de korkuyorum. 15 ini mi beklesem yoksa oyun iade edip üstüne koyup alsam mı diye düşünüyorum

Beklediğimden iyi diyebilirim.

Şu kadarlık deneyimimle konuşuyorum ama göz önünde bulunsun.
1675862232166.png

Öncelikle belirteyim single player oyun oynama alışkanlığım yok. Şu ana kadar bitirdiğim single player oyunlar. Gow oyunları, Spiderman ve jedi fallen order. Witcher3 oynamayı denedim sarmadı boğuldum neden bilmiyorum Gta da aynı şekilde ama bu oyuna bayıldım ama. Combat sistemi güzel, uçma var oyunda istediğin yeri geziyosun (daha sadece süpürgeyi açtım). Büyüler cidden çok güzel görünüyo. Grafikler iyi ama tuzlu olduğunu söylebilirim.
Rx 6900xt ve r9 5900x ile oynuyorum. 4k'da.
RT kapalı native 4k ultra.
3b5e9fa8-47c5-4ff0-806a-4977ab5bf1f6.jpg

Rt kapalı fsr 2.0 quality 4k ultra.
4c13ee5c-98c5-47e2-8cc0-97ce27b478c1.jpg

Rt çok umrumda değil ama ben 6900xt ile bile 60fps alamıyorsam native sanki biraz optimizasyon sıkıntısı var gibi.
Şikayetçi değilim ama fsr ile 75 alabiliyorsam rx6800 kullanan adam fsr ile sabit 60fps oynar.

Son düzenleme:

Şu kadarlık deneyimimle konuşuyorum ama göz önünde bulunsun.
Eki Görüntüle 1661277
Öncelikle belirteyim single player oyun oynama alışkanlığım yok. Şu ana kadar bitirdiğim single player oyunlar. Gow oyunları, Spiderman ve jedi fallen order. Witcher3 oynamayı denedim sarmadı boğuldum neden bilmiyorum Gta da aynı şekilde ama bu oyuna bayıldım ama. Combat sistemi güzel, uçma var oyunda istediğin yeri geziyosun (daha sadece süpürgeyi açtım). Büyüler cidden çok güzel görünüyo. Grafikler iyi ama tuzlu olduğunu söylebilirim.
Rx 6900xt ve r9 5900x ile oynuyorum. 4k'da.
RT kapalı native 4k ultra.
Eki Görüntüle 1661283
Rt kapalı fsr 2.0 quality 4k ultra.
Eki Görüntüle 1661286
Rt çok umrumda değil ama ben 6900xt ile bile 60fps alamıyorsam native sanki biraz optimizasyon sıkıntısı var gibi.
Şikayetçi değilim ama fsr ile 75 alabiliyorsam rx6800 kullanan adam fsr ile sabit 60fps oynar.
RX 6700 ile 2K da FSR ile 60 üstü alabilirim diye düşünüyorum hocam benimde single player oynama alışkanlığım yok denebilir. Sanırım şans vereceğim.

RX 6700 ile 2K da FSR ile 60 üstü alabilirim diye düşünüyorum hocam benimde single player oynama alışkanlığım yok denebilir. Sanırım şans vereceğim.
Bence alabilirsiniz ya. Gördüğün gibi Quality mode'da bile fps'i çok zıplatıyor. 10GB vramin olması baya iyi her türlü yetecektir diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fsr kapalı bir şekilde 2k yüksek/medium karışık 6600xt ile 85 fps falan alıyor. Ayarları ultraya çekip fsr açsan buna göre fps'in artar, üstüne bir de ekran kartın 1 model üstü. Yani çok rahat 60 alacaksın gibi duruyor.

Bence alabilirsiniz ya. Gördüğün gibi Quality mode'da bile fps'i çok zıplatıyor. 10GB vramin olması baya iyi her türlü yetecektir diye düşünüyorum.
hocam oyunun görevleri nasıl tekrar ediyor mu yada haritada yapacak keyifli aktiviteler var mı? çok oynamamışsınız ama fikir edinmişsinizdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı