Hogwarts Legacy ve Elden Ring alınır mı?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar ikisini de almak istiyorum ama önceliğim Elden Ring. Hogwarts Legacy zam yer diye de korkuyorum sizce hangisi önce alınmalı?

Hogwarts Legacy'nin iyi çıkıp çıkmayacağı belli değil, Elden Ring ise Red Dead Redemption 2 ile birlikte şu an oyun piyasasında bulabileceğin en iyi oyun. Ben Elden Ring'i al derim, kim bilir belki o da zamlanır?
Hogwarts Legacy çıkmadı bile hocam tam net yorum yapamayız Elden Ring alın. Ayrıca yılbaşından sonra zamlanacak zaten herşey.
Çıkmadı hocam ama keyifli görünüyor ama çok bir amaç var mı belli değil de duruyor elden ring kesin de hogwarts Legacy de emin değilim

Cyberpunk 2077'ye kadar gerilemeye bile gerek yok buyrun en yakın örnek The Callisto Protocol. Çıkmadan önce herkes Dead Space'i tahtından edecek "spiritual successor" diyordu ama çıktıktan sonra eleştirileri gördük. Hogwarts Legacy'nin iyi çıkış yapacağı kesin değil, öte yandan Elden Ring oynanışa önem veren herkes için tartışmasız bir başyapıt.

Cyberpunk 2077'ye kadar gerilemeye bile gerek yok buyurun en yakın örnek the Callisto Protocol. Çıkmadan önce herkes Dead Space'i tahtından edecek "spiritual successor" diyordu ama çıktıktan sonra eleştirileri gördük. Hogwarts Legacy'nin iyi çıkış yapacağı kesin değil, öte yandan Elden Ring oynanışa önem veren herkes için tartışmasız bir başyapıt.

Elden Ring indirime girer mi hocam sence beklemekte fayda var mı?

Elden Ring indirime girer mi hocam sence beklemekte fayda var mı?
Ben gireceği yok diye almıştım çok olmadı ama şurada yılbaşı indirimlerine 6 gün kalmış girmese bile için rahat ederek alırsın. Yılın oyunu da seçildi satışları yine artıyor adamların indirim vereceğini sanmam bir süre.

Geri
Yukarı