HOI 4 1940'lardan sonra çok toprak alınca donmaya başlıyor

İşletim sistemi
Windows 10

yuvacıklı

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhabalar, HOI 4'te çok toprak alınca yıl da ilerledikçe oyun kasıyor. askerler hareket etmiyor. Harita oynuyor fakat hiçbir şey yapamıyoruz. Ne zaman ilerliyor, ne fabrika girebiliyoruz... Anladınız siz. Bunun çözümü var mı?

Sistemin kötüyse normal, oyunu yavaşlatmayı dene. Ryzen 1600 işlemciyle 1942 yılında Anglospher'i kurup Almanya'ya saldırdım, en az 300 division'ın yanında 10 binden fazla uçak ve 500'den fazla gemi aktif olarak kullanılıyordu yine de bahsettiğin o donma olayı yaşanmadı. O donma olayını da biliyorum bu arada, mesela bir teknolojiyi araştırmak için tıklıyorsun, ekran kapanıyor ama araştırmaya başlamıyor değil mi?

Sistemin kötüyse normal, oyunu yavaşlatmayı dene. Ryzen 1600 işlemciyle 1942 yılında Anglospher'i kurup Almanya'ya saldırdım, en az 300 division'ın yanında 10 binden fazla uçak ve 500'den fazla gemi aktif olarak kullanılıyordu yine de bahsettiğin o donma olayı yaşanmadı. O donma olayını da biliyorum bu arada, mesela bir teknolojiyi araştırmak için tıklıyorsun, ekran kapanıyor ama araştırmaya başlamıyor değil mi?

Aynen öyle. Bir de bu olduğu zamanlar demir adam modunu açmıyorum. Konsoldan ülkemi geliştiriyorum. Onunla alakası var mıdır acaba ? Sürekli asker basıp işgal yapıyorum.
Normal. Oyunun optimizasyonu kötü en iyi sistemle de oynasan oyun ilerleyen yıllarda her türlü
Kasıyor.
Şu modla bir nebze olsa da FPS arttırabilirsin.

Sistemin yetmiyor, 3D modelleri kapat hala kasıyorsa performans arttıran modlar var onları dene.

Teşekkürler.

Oyunun belli bir noktadan sonra kasmaya başlaması tüm ülkelerin ayı gibi asker eğitmesi. Bu yüzden oyun kasıyor. Bunun için net bir çözüm yok. Steam atölyesinde optimizasyon modu çıkmıştı, ama pek başarılı olduğu söylenemez maalesef.

Konuyu takipteyim. Umarım düzeltilir bu sorun, çekilecek çile değil yoksa. Oynamak istemiyorum oyunu bu yüzden.

Oyunun belli bir noktadan sonra kasmaya başlaması tüm ülkelerin ayı gibi asker eğitmesi. Bu yüzden oyun kasıyor. Bunun için net bir çözüm yok. Steam atölyesinde optimizasyon modu çıkmıştı, ama pek başarılı olduğu söylenemez maalesef.

Konuyu takipteyim. Umarım düzeltilir bu sorun, çekilecek çile değil yoksa. Oynamak istemiyorum oyunu bu yüzden.

Aynen öyle, çok güzel oyun ama bu sorun yüzünden sarmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı