HOI 4 58 birlikle kaybetmek

• Konuyu başlatan luxx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 798

luxx

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar 58 kişi bölükle saldırdığım şehri 7 bölük korumasına rağmen yeniliyorum nedeni nedir?

Hocam yıpranma ikmal durumu hava üstünlüğü birliklerin ne olduğu saldırdığınız yer türlü türlü sebepleri var biraz daha detaylı bilgi vermeniz mümkünse fotoğraf atmanız gerekiyor.

Defans ve atak buff-debuff'larına bakın. Onlarca sebebi olabilir.

Ona nereden bakılıyor.
With ve template olabilir. Hangi ülke ve Template'ler hakkında bilgi verebilir misiniz?

Almanya olarak oynuyorum ve Hollanda'ya saldırdığımda oluyor, örneğin Polonya'ya saldırdığım zaman çok kısa bir sürede kayıp vermeden bitiyor savaş.
Hocam yıpranma ikmal durumu hava üstünlüğü birliklerin ne olduğu saldırdığınız yer türlü türlü sebepleri var biraz daha detaylı bilgi vermeniz mümkünse fotoğraf atmanız gerekiyor.

4MB üstü olduğu için atamıyorum.

1633885984401.png

Şu şekilde atabiliyorum dosya boyutu sınırlı olduğu için :D

Çok fazla birlik ile saldırıyorunuz bu yüzden birlikleriniz yıpranıyor. Saldırdığınız birlik sayısını biraz azaltın küçük alana çok fazla asker sokmuşsunuz. Birliklerinizin silah eksikleri var sanırım bu da bir etken bu yüzden önce birliklerinizin eksiklerini kapatmaya çalışın. İlk önce tanklarınız ile saldırın sonra piyade ile saldırın yani önce tanklar savaşa girsin. Eğer hava üstünlüğü sizdeyse ve cas veriyorsanız zorlanmamanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı