Çözüldü HOI 4'te asker nasıl basılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

1.jpg

Şu an Polonya ve Fransa ile savaştım. Fransa'nın savaş açacağını tahmin etmeden, öğrenmek için Polonya'ya savaş ilan ettim ve sınırdan ilerlemeye başladım. Fakat Fransa sınırını unuttum. Asker nasıl basabilirim? Bulamadım bir türlü.

@Yeniçocuk, @emircanunlts.

Çözüm
Kolay gelsin.

Eki Görüntüle 1394300

Şu an Polonya ve Fransa ile savaştım. Fransa'nın savaş açacağını tahmin etmeden, öğrenmek için Polonya'ya savaş ilan ettim ve sınırdan ilerlemeye başladım. Fakat Fransa sınırını unuttum. Asker nasıl basabilirim? Bulamadım bir türlü.

Sol üstte aşağı doğru ok işareti olan bir tank simgesi var oradan basılıyor. Ancak oyunu başta çözmek için Maxmarine kanalında eğitici videolar izleyin derim.
Kolay gelsin.

Eki Görüntüle 1394300

Sol üstte aşağı doğru ok işareti olan bir tank simgesi var oradan basılıyor. Ancak oyunu başta çözmek için Maxmarine kanalında eğitici videolar izleyin derim.

Çözüm
Geç kaldım. 😀. Bir daha ki sefere başka ülkeye savaş açarken savaş açacağınız ülkenin diplomasinine bakmayı unutmayın. Oyunda şu an Axis olmanız lazım. Düşmanınız olan Allies üyesi olabilir, başka ülkenin garantisi altında olabilir.

Geri
Yukarı