HOI 4 kuklalıktan nasıl kurtulurum?

Anladığım kadarıyla bir rp modu yüklemişsiniz. Odak ağacınızda bağımsız kalmanızı sağlayan şeyler yoksa İngiltere'ye silah yollayarak veya savaşlarda skor elde ederek bağımsız kalabilirsiniz.
İç savaş çıkartmanızı tavsiye etmem bu ülke ile çok daha kötü olabilir.
Silah yollama olayı DLC ile hatırladığım kadarıyla.

Anladığım kadarıyla bir rp modu yüklemişsiniz. Odak ağacınızda bağımsız kalmanızı sağlayan şeyler yoksa İngiltere'ye silah yollayarak veya savaşlarda skor elde ederek bağımsız kalabilirsiniz.
İç savaş çıkartmanızı tavsiye etmem bu ülke ile çok daha kötü olabilir.
odak ağacında aradım yok

Odak ağacında aradım yok.
O zaman savaşlarda skor elde ederek bağımsız kalabilirsiniz. Zaten son seviyesinde olduğunuz için bağımsız kalmanız pek zor olmayacaktır. Hangi modu oynadığınızı bilmiyorum ama the road to 56 rp moduysa lojistik bölümünün sağında kalan çarktan diplomatik yolu fullerseniz otonominiz kendiliğinden artacaktır. Agora rp modunu oynuyorsanız onlarda bu yok buglu sanırım.

O zaman savaşlarda skor elde ederek bağımsız kalabilirsiniz. Zaten son seviyesinde olduğunuz için bağımsız kalmanız pek zor olmayacaktır. Hangi modu oynadığınızı bilmiyorum ama the road to 56 rp moduysa lojistik bölümünün sağında kalan çarktan diplomatik yolu fullerseniz otonominiz kendiliğinden artacaktır. Agora rp modunu oynuyorsanız onlarda bu yok buglu sanırım.
agora rp modu oynuyorum ama o dediğiniz dişli çark var
1619191224449.png

Evet var fakat sıkıntılı. Gerçek the road to 56 rp modunu oynarken diplomatik 9 normalde günlük otonomi kazanımı vermesi gerekir. Agora rp modunda ayarlarken bozmuşlar sanırım.
1619191621500.png

subject autonomy goin diyor 9. da
Evet var fakat sıkıntılı. Gerçek the road to 56 rp modunu oynarken diplomatik 9 normalde günlük otonomi kazanımı vermesi gerekir. Agora rp modunda ayarlarken bozmuşlar sanırım.
o dediğiniz modu nasıl yükleyebilirim

Subject autonomy gain diyor 9. da.
Doğru fakat -0.5 diyor yani eksiltiyor. Bunu siz aldığınızda bir işe yaramıyor ama başınızdaki ülke alırsa otonominiz düşmeye başlar. Dediğim gibi ayarlarken bozmuşlar sanırım.

O dediğiniz modu nasıl yükleyebilirim?
HOI4 atölyesine girip arama yerine the road to 56 rp yazarsanız çıkacaktır. Maxmarine eskiden bunu oynuyordu sonra kendi modlarını yaptılar her ne kadar güzel yanları olsa da bozuk yanları da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı