Çözüldü HOI 4 stok sorunu nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

2.jpg

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Kaynaklarım ekside değil.

Çözüm
Hocam eksik olana bayağı fabrika verdim ama yine böyle oldu.

Evet.

Hayır.

1939.

Tankları fulledim, silahları ise 8/10 oranında fulledim. Diğerleri de 8/10 oranında.
Tümen sayısı üretebildiğiniz ekipmandan fazlaysa eksiklik yaşarsınız, kaldı ki savaş çıktığında tümenleriniz çatışmaya girince de ekipman kaybedeceksiniz.
Gördüğüm kadarıyla Almanya olarak oynuyorsunuz.

Oyun güncel mi?
Savaşta mısınız?
Tümenlerin dizilimi nasıl, üretebildiğinizden daha fazla tümen mi beslemeye çalışıyorsunuz?
Partizan - direniş aktivitesi ne durumda?
Tarih kaç? 1936 senesinde oyunun ilk yıllarında her ülkede ekipman eksiği vardır.
Kaç fabrika ayırıyorsunuz silahlara?

Eksik olan ekipmanlara daha fazla fabrika vererek çözebilirsiniz. 8K Light Tank açığını nasıl yarattınız merak ettim, ekipman olmadan tank mı basmaya çalıştınız ?

Oyun güncel mi?
Evet.

Savaşta mısınız?
Hayır.

Tarih kaç? 1936 senesinde oyunun ilk yıllarında her ülkede ekipman eksiği vardır.
1939.

Kaç fabrika ayırıyorsunuz silahlara?
Tankları fulledim, silahları ise 8/10 oranında fulledim. Diğerleri de 8/10 oranında.

Evet.

Hayır.

1939.

Tümen sayısı üretebildiğiniz ekipmandan fazlaysa eksiklik yaşarsınız, kaldı ki savaş çıktığında tümenleriniz çatışmaya girince de ekipman kaybedeceksiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı