HOI 4 Yeni İkmal Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Shao Jun

Centipat
Katılım
16 Temmuz 2020
Mesajlar
479
Çözümler
3
Yer
Beijing
Sosyalist Almanyayı üst seviyeye taşıdım. İnanılmaz derecede fazla askerim var, onların yok. Ancak sanırım birkaç ay önce supply sistemi tamamen değişmiş.

Çeşitli kaynaklardan railway dağıtım sistemini öğrenmeye çalıştım. Size sorduğum şey şu. Eğer italyaya çok fazla asker ile dalmak istiyorsam sınırdaki bütün provincelere supply hub mı döşemem gerek? Fakat işin ilginç tarafı italya'nın ne doğru düzgün bir railway sistemi var, ne de supply hub'ları. Buna rağmen benim yarımdan az askerle beni alıyorlar. Şu resme bakın:

Screenshot_1.png


Gördüğünüz gibi adamların neredeyse bütün railway'leri 1-2 lvl. Ne yapmalıyım? Benim bunlardan neyim eksik? Oyunu yüzlerce saat oynadım ancak uzun zamandır girmediğim için sadece bir büyük güncelleme yüzünden adamlara saldıramıyorum bile.

Screenshot_1.png
 
Katılım
18 Şubat 2018
Mesajlar
1.265
Çözümler
1
Sosyalist Almanya'yı üst seviyeye taşıdım. İnanılmaz derecede fazla askerim var, onların yok. Ancak sanırım birkaç ay önce Supply sistemi tamamen değişmiş.

Çeşitli kaynaklardan railway dağıtım sistemini öğrenmeye çalıştım. Size sorduğum şey şu. Eğer İtalya'ya çok fazla asker ile dalmak istiyorsam sınırdaki bütün provincelere Supply Hub mı döşemem gerek? Fakat işin ilginç tarafı İtalya'nın ne doğru düzgün bir railway sistemi var, ne de Supply Hub'ları. Buna rağmen benim yarımdan az askerle beni alıyorlar. Şu resme bakın:

Eki Görüntüle 1284580

Gördüğünüz gibi adamların neredeyse bütün Railway'leri 1-2 lvl. Ne yapmalıyım? Benim bunlardan neyim eksik? Oyunu yüzlerce saat oynadım ancak uzun zamandır girmediğim için sadece bir büyük güncelleme yüzünden adamlara saldıramıyorum bile.

Eki Görüntüle 1284580

Askerlerin sayısal fazlalığı önemsiz, yeteri kadar piyaden olsun sadece fazlası boş. İtalya için genelde ben arka line itene kadar 3 24 arka lineye geçince 2 24 kullanıyorum. Asıl önemli olan detay tankların, fazla asker getirmen senin için sadecr zarar, bu kadar Supply Hub basmana gerek yok, ordularının bulunduğu yere Supply veren Hub'lar mevcut, o Hub'larla diğer orduna ikmal vermeyen Hub'lar arası yol çekebilirsin.
İtalya'nın seni ezmesinin sebeplerinden birisi dağlık alanda itmek zordur, o dağları geçmek için ya güzel tanklarla deliceksin, ya da dağcı kullanacaksın.
 
Yukarı