HOI 4 Yugoslavya focus veren DLC hangisi?

Toprakvv

Hectopat
Makaleler
3
Yugoslavya ile peter 2 başarımını yapacağım. YouTube'dan baktığımda Yugoslavya için özel focus ağacı var ve kapağa da bosporus DLC sinin resminin koymuşlar. Bende bosporus DLC'si olmasına rağmen Yugoslavya da özel focus ağacı yok farklı bir DLC mi gerek yoksa ben bir şeyleri yanlış mı yapıyorum?

Yugoslavya ile peter 2 başarımını yapacağım. YouTube'dan baktığımda Yugoslavya için özel focus ağacı var ve kapağa da bosporus DLC sinin resminin koymuşlar. Bende bosporus DLC'si olmasına rağmen Yugoslavya da özel focus ağacı yok farklı bir DLC mi gerek yoksa ben bir şeyleri yanlış mı yapıyorum?
Death or Dishonor DLC'si lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam neden bu videoya kocaman bosporus yazısı koymuşlar?
Bosporus DLC'sinde Bulgaristan, Yunanistan ve Türkiye'ye focus ağacı ekleniyor. Yugoslavya focus ağacı için Death or Dishonor DLC'si gerek.

@Fischerk hocamın dediği gibi death of dishonor DLC'si gerekli.

Onu anladım hocam teşekkürler ikinize de. Ama şu attığım videoyu yapan kişi bosporus yazısı koyarak ne amaçlamış onu anlayamadım. Ya benim dil yetmedi adamı anlamaya ya da adam DLC'leri karıştırdı bilemiyorum.

@Fischerk @Yeniçocuk peki hocam sizce alınabilir bir DLC mi? Yani alsam oyunun zevkinin arttırır mı?

Onu anladım hocam teşekkürler ikinize de. Ama şu attığım videoyu yapan kişi bosporus yazısı koyarak ne amaçlamış onu anlayamadım. Ya benim dil yetmedi adamı anlamaya ya da adam DLC'leri karıştırdı bilemiyorum.

Click bat yapmış galiba izlenmesi için bosphorus DLC'si balkanlar ve bizi kapsıyor.

@Yeniçocuk peki hocam sizce alınabilir bir DLC mi? Yani alsam oyunun zevkinin arttırır mı?

DLC olmadan oyunun tadı çıkmıyor. DLC'ler ile gerek focus tree, tank, gemi dizaynı yönetime istediğiniz lider, istihbarat işleri yapabiliyorsunuz. En basitinden Bosphorus DLC'si yok ise oyunda ülkemizi Atatürk yönetmiyor ve padişahlık geri getirme özelliği yok.

DLC olmadan oyunun tadı çıkmıyor. DLC'ler ile gerek focus tree, tank, gemi dizaynı yönetime istediğiniz lider, istihbarat işleri yapabiliyorsunuz.

Haklısınız hocam oyun 100 saatte tıkanmıştı 1 DLC aldım şu an 250 saate dayandım :D ücretsiz olması gereken şeyleri DLC ile satan Paradox'a selam olsun.

Haklısınız hocam oyun 100 saatte tıkanmıştı 1 DLC aldım şu an 250 saate dayandım :D ücretsiz olması gereken şeyleri DLC ile satan Paradox'a selam olsun.

Oyun sarıcı ama bir öğrenemedim asker template ve saldırmayı. Saldırıyorum ama kaybediyorum. Şu an şimdilik SCS software yetiyor bana. SCS ve Paradox kanımı emdi DLC'ler ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı