HOI 4'e gelen güncellemeyi nasıl buldunuz?

Supply bu kadar karmaşık olmasa çok güzel DLC aslında 1100 saatim var oyundan soğuttu artık bu DLC.
Aslında basit hocam, sorun savaştayken bunlarla uğraşmak.
Transport uçaklarıyla Air Supply dersen efsane Supply dağıtıyorlar bu arada. Hileli oyun açıp deneyebilirsin, 5-10 uçak koy alanı masmavi yapıyorlar hemen. Muhtemelen sonraki güncellemeyle düzeltirler, aşırı güçlü bir şey. Almanla en azından 2-3 fabrikayla transport uçağı bas en altta, Sovyet cephesinde mutlu eder. Japonla da aynı şekilde. Çin'de zaten uçak da yok hava savunma da, transport uçaklarını koy 1 kere Supply sıkıntısı çekersen şerefsizim🤣

Onda da şöyle bir sıkıntı var müttefik veya kuklalarınızın havalimanlarından supply uçağıyla destek alamıyorsunuz, hava üstünlüğünü almanız gerek aksi taktirde görev verimliğliği düşer inen supply azalır ve uçaklar pahalı zaten düşerse üzer.

Onda da şöyle bir sıkıntı var müttefik veya kuklalarınızın havalimanlarından supply uçağıyla destek alamıyorsunuz, hava üstünlüğünü almanız gerek aksi taktirde görev verimliğliği düşer inen supply azalır ve uçaklar pahalı zaten düşerse üzer.
O kısma da değindim. Çin'de zaten uçan bir şey yok🤣 Almanla da yarın yokmuş gibi fighter basacaksın zaten. Hava üstünlüğünü kaptırman zor. Anca İngiliz adasında falan vururlar uçakları veya ABD savaşa girdiğinde. Zaten Batı Avrupa'da uçakla supply vermene gerek yok, hub'lar yetiyor. Sorun doğu cephesinde ve Japon-Çin sınırında.

PP çok sıkıntı. İtalya gibi PP bakımından yoklukta olan ülkeler için doktrinler çok zor açılıyor. Advisor mu alayım kumandan mı?

Aslında basit hocam, sorun savaştayken bunlarla uğraşmak.

Onda da şöyle bir sıkıntı var müttefik veya kuklalarınızın havalimanlarından Supply uçağıyla destek alamıyorsunuz, hava üstünlüğünü almanız gerek aksi taktirde görev verimliğliği düşer inen Supply azalır ve uçaklar pahalı zaten düşerse üzer.

Zaten sıkıntıda savaş :D sovyete pocket atarak giderdim şimdi 2-3 pocket zor attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı