HOI IV By Blood Alone Barış Mekaniği nasıl?

xlie

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. HOI 4'te vanilla modda bütün DLC'ler varken Almanya oynadım. Fransa, İngiltere, Belçika, Hollanda, Polonya dahil müttefikleri yendim. Ancak barış konferansında aynı ittifakta olan İtalya neredeyse hiçbir şey yapmamasına rağmen birçok toprak aldı geri de alamıyorum. Birkaç defa oldu bu olay ne yapmam gerekiyor her yeri alabilmek için?

Yeni barış mekaniğinde artık diğer ülkelerin aldığı yerleri demand edebiliyorsunuz puanınızın yettiği kadarıyla alın ayrıca daha fazla puan için savaş katkınız daha fazla olmalı işi İtalya'ya bırakmadan savaşı bitirin. Bana kalırsa İtalya'yı ittifaka almayın, savaşada çağırmayın daha sonra işgal edin.

İyi akşamlar arkadaşlar. HOI 4'te vanilla modda bütün DLC'ler varken Almanya oynadım. Fransa, İngiltere, Belçika, Hollanda, Polonya dahil müttefikleri yendim. Ancak barış konferansında aynı ittifakta olan İtalya neredeyse hiçbir şey yapmamasına rağmen birçok toprak aldı geri de alamıyorum. Birkaç defa oldu bu olay ne yapmam gerekiyor her yeri alabilmek için?

Boş ver en iyisi ne biliyor musun? Barış konferansında sadece Polonya, Norveç, Fransa, benelux ve İngiliz ana karasını al geri kalan her yeri İtalya'ya bırak ki gidip oralara asker çeksin. Daha sonra italyayı ittifaktan atıp işgal et puppetın yap istediğin yerleri de tek başına al. İtalya Aİ kadar aç gözlü bir yapay zeka yok ben çoğu zaman savaşa bile çağırmıyorum.

Geri
Yukarı