HOI4 antlaşmada toprak verilmedi

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba. İsveç garantisi altında bir toprağı ele geçirdim sonra İsveç ele geçirip 1 toprağı bıraktım. Tekrar saldırıp ele geçirirken Belçika ve komünist Fransa ve Belçika bana savaş açtı. İki ülkeyi ben capitulate ettim ama barış antlaşmasında Japonya ve İtalya aldı bana toprak verilmedi. Benim toprak almam gerekmiyor muydu? Fransa düşünce ganimet bile verildi ama hiç toprak alamadım.

Merhaba. İsveç garantisi altında bir toprağı ele geçirdim sonra İsveç ele geçirip 1 toprağı bıraktım. Tekrar saldırıp ele geçirirken Belçika ve komünist Fransa ve Belçika bana savaş açtı. İki ülkeyi ben capitulate ettim ama barış antlaşmasında Japonya ve İtalya aldı bana toprak verilmedi. Benim toprak almam gerekmiyor muydu? Fransa düşünce ganimet bile verildi ama hiç toprak alamadım.

En cok savas katkisi hangi ulkede ise en cok puani o aliyor. Sacma olan tarafi da bu iste.

Sizden once onlar o ulkelerle savastaysa coktan katkiyi vermis oluyorlar. Sonradan gelip her yeri siz isgal etseniz bile her yere konabiliyorlar.

Tam hatırlamıyorum ama folkhemmet(İsveç) saldırdiktan sonra komünist Fransa garantisi altında olduğundan otomatik bana savaş açmıştı. Ondan sonra galiba İtalya bana teklif etmişti katılmak istediğini sonra Japonya olması lazım. Neyse batı Avrupa yerine Doğu Avrupa'yı ele geçiririm bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı