Çözüldü HOI4 askerleri İngiltere'ye çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Öncelikle asla ve asla tank ile çıkartma yapmayın 7 falan vuruyorlar. 7 hasar ile çıkamazsınız limanları tutuyorsa düşman. Fakat amfibi tank ise onlarlar tank çıkartması yapın. Çıkarma planı yanlış olmuş olabilir veya çıkartma yaptığınız bölgeye göre donanmanız 2 veya 3 denizde üstünlük alması gerekebiliyor.

Çünkü o adam hava üstünlüğü veriyor. Yüksek ihtimal naval bomber ve close Air Support uçakları ile destek veriyor. Deniz istilası 2. odağını araştırırsanız tek seferde 10 tümen değil 40 tümen ile çıkartma yaparsınız.
Ben de hava üstünlüğü vermiştim. Hem de denizde de üstünlüğüm vardı. Tekrar deneyip yazarım.

Ben de hava üstünlüğü vermiştim. Hem de denizde de üstünlüğüm vardı. Tekrar deneyip yazarım.

Hocam önemli olan sadece hava üstünlüğü vermek değil. Mesela doğru uçaklar ile hava üstünlüğü vermek. Naval bomber uçakları ile hava üstünlüğü verin. Ayrıca tank ile çıkmayın. Marine tümeni ile veya normal tümenler ile çıkabilirsiniz. 1939 yılı gibi İngiltere'ye çıkarsınız. O dönemde zaten orta tank 2 modeli açık olur. Amfibi tank basmak için çok zamanınız olmaz.

Hocam önemli olan sadece hava üstünlüğü vermek değil. Mesela doğru uçaklar ile hava üstünlüğü vermek. Naval bomber uçakları ile hava üstünlüğü verin. Ayrıca tank ile çıkmayın. Marine tümeni ile veya normal tümenler ile çıkabilirsiniz. 1939 yılı gibi İngiltere'ye çıkarsınız. O dönemde zaten orta tank 2 modeli açık olur. Amfibi tank basmak için çok zamanınız olmaz.
Ben zaten Naval bomber ve yakın hava desteği ile üstünlük vermiştim. Videoyu izlediniz mi? Adam 10 tane tankla çok rahat çıkıyor.

Videoyu izlediniz mi? Adam 10 tane tankla çok rahat çıkıyor.
Arkadaşın bahsettiği şey boş limana 10 tankla çıkmak değil. İyi korunan bir limana tank ile çıkamazsınız. Normal birlikler zaten çıkartma attığınız için saldırı ve savunma eksiltmesi alırlar. Tanklar ise bunu fazlasıyla alır ve bu yetmezmiş gibi tank oldukları için daha da fazla eksiltme alırlar. Şöyle düşünün tankla çıkartma atmak şehir, bataklık veya dağlık alana tank sokmak gibidir.

Son düzenleme:
Arkadaşın bahsettiği şey boş limana 10 tankla çıkmak değil. Korunan bir limana tank ile çıkamazsınız. Normal birlikler zaten çıkartma attığınız için saldırı ve savunma eksiltmesi alırlar. Tanklar ise bunu fazlasıyla alır ve bu yetmezmiş gibi tank oldukları için daha da fazla eksiltme alırlar. Şöyle düşünün tankla çıkartma atmak şehir, bataklık veya dağlık alana tank sokmak gibidir.
Yalnız ben piyade çıkarmaya çalışsam da bile öylece kalıyor. Neyse tekrar bir kurcalayalım şunu

Evet, yaptım. Yugoslavya'ya odaklanınca çıkarma yapmaya başladı. Sorunum çözüldü.

Hocam yüksek ihtimal siz İngiltere'ye savaş ilan etmiyorsunuz. Yugoslavya'ya odaklanınca yüksek ihtimal İngiltere garanti atıyor. Siz Yugoslavya'ya saldırdığınız zaman İngiltere'de size savaş açıyor ve çıkartma atabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı