HOI4 Avusturya-Macaristan kurarken referandum sürekli reddediliyor

swezyyy

Picopat
Yer
Cu'nun Yanı
Dün gece tüm DLC'leri aldım. Sabahtan beri Avusturya-Macaristan kurmayı deniyorum. Denilen her şeyi yaptım ama olmuyor. Değişik focuslardan gittim reddediyor. Reddenice de sadece savaş açabiliyorum. 16 askerim var ama 9 asker ile beni rahatlıkla savunabiliyor. Sadece Viyana'yı alabiliyorum geri kalanı imkansız gibi. Taktik verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

efe21

Picopat
Dün gece tüm DLC'leri aldım. Sabahtan beri Avusturya-Macaristan kurmayı deniyorum. Denilen her şeyi yaptım ama olmuyor. Değişik focuslardan gittim reddediyor. Reddenice de sadece savaş açabiliyorum. 16 askerim var ama 9 asker ile beni rahatlıkla savunabiliyor. Sadece Viyana'yı alabiliyorum geri kalanı imkansız gibi. Taktik verebilir misiniz?

Dağcı birlik basın ya da rush V yapacaksınız hocam.

Sönmez Reis

Centipat
Hocam bende de şans işte korsan oynarken 10 oyunun 9'unda kabul etti her seferinde ediyor zannettim meğerse yanılmışım. Yani asker bas zorla al mı diyorsunuz? Peki Çekoslovakya için?
Oyun başında en büyük açlığınız manpower, savaş açılması daha iyi aslında debufflarınız kalkıyor, savaş açılana kadar pp biriktirip savaş başladığı gibi asker alım yasasını değiştirin bölüklerin içi manpower ile dolduktan sonra hava üstünlüğü ile rahatlıkla alabilirsiniz, ben ilişkileri geliştirdiğimde genel olarak kabul ediyor.

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Arkadaşlar biraz yanlış anlatmış. Demand referandum giderken avusturya ile ilişkilerinizi yükseltin. 80den yüksek olursa kabul ederler. Erken oyunda Macaristanla savaşa girmek saçma Treaty of Triannon debuff'ı var çünkü.

KS
KS
swezyyy

swezyyy

Picopat
Yer
Cu'nun Yanı
Arkadaşlar biraz yanlış anlatmış. Demand referandum giderken Avusturya ile ilişkilerinizi yükseltin. 80'den yüksek olursa kabul ederler. Erken oyunda Macaristan'la savaşa girmek saçma treaty of triannon Debuff'ı var çünkü.

Hocam ilişkim 100 ve demir yolu odakları da tamamlanmış oluyor +1 araştırma slotunu alıyorum basıyorum ama kabul etmiyor.

Yukarı