HOI4 "No step back" DLC'si olmamasına rağmen oyunda tüm özellikleri aktif görünüyor

Ferit Akbulut

Kilopat
Yer
Halep
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar HOI4'ün son DLC'si olan no step back çıktığından beri ilk defa HOI4'e girdim. DLC'yi satın almadım sadece together for victory DLC'im var fakat oyuna girip oyndağımda no step back DLC'sindeki tüm özelliklerin olduğunu gördüm. Launcher'dan bakıyorum yok nasıl kapatabilirim bu DLC'yi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm özelliklerden kastınız tam olarak nedir? Paradox'un bütün DLC'lerinde DLC ikiye ayrılır hem bedava hem de paralı olan içerik olarak. Bedava yayınlanan içerik Supply sisteminin değişmesi olarak örnek verilebilir. Eğer bu gibi bedava yayınlanan DLC içeriklerini istemiyorsanız oyunun özelliklerinden betalara girip sürüm düşürmeniz gerekir.

Tüm özelliklerden kastınız tam olarak nedir? Paradox'un bütün DLC'lerinde DLC ikiye ayrılır hem bedava hem de paralı olan içerik olarak. Bedava yayınlanan içerik Supply sisteminin değişmesi olarak örnek verilebilir. Eğer bu gibi bedava yayınlanan DLC içeriklerini istemiyorsanız oyunun özelliklerinden betalara girip sürüm düşürmeniz gerekir.

Tank dizaynı hariç her şey var. Polonya baltic states ülkeleri sovyetlere focus tree gelmiş trenler gelmiş raylar Supply hatları gelmiş. Bunlar no step backte olan şeyler değil mi?

Tank dizaynı hariç her şey var. Polonya baltic states ülkeleri sovyetlere focus tree gelmiş trenler gelmiş raylar Supply hatları gelmiş. Bunlar no step backte olan şeyler değil mi?
Bu güncellemenin ücretsiz kısmı. Herkese geldi yani. Eğer DLC alırsanız tank dizaynı ve birkaç askeri taktiği öne çıkarma gibi şeyler açılıyor.
eqeqeqeqeqw.png

Bu güncellemenin ücretsiz kısmı. Herkese geldi yani. Eğer DLC alırsanız tank dizaynı ve birkaç askeri taktiği öne çıkarma gibi şeyler açılıyor.
Eki Görüntüle 1230818

Anladım teşekkürler no step back sadece tank dizatnıymış yani.
Peki arkadaşlar hangi sürüme düşürürsem gider bu özellikler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı