HOI4 petrol kıtlığı nasıl çözülür?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, singleplayer oyunda Fransa oynuyorum ve petrolüm bitmek üzere, ne yapmalıyım?

Hile ya da strateji fark etmez.

Bu modu yükleyebilirsin, çalışması basit, ne kadar fazla sivil o kadar fazla para, eğer askeri fabrikaların sivil fabrika sayısını geçer ise ekonomik bir krize girersin (zarar edersin)

Paranın Yazdığı yere tıklayıp Oradan Silah, fabrika ve kaynak alabilirsin. Mod ile Borç para çekebilirsin, Fakat eğer borcunu ödeyemez isen İç savaşa kadar De-Buff Yersin.

Merhaba, singleplayer oyunda Fransa oynuyorum ve petrolüm bitmek üzere, ne yapmalıyım?

Hile ya da strateji fark etmez.

Bu oyunda hile yaparsan bağımlılık yapar. Tavsiye etmem. Onun dışında geçici olarak uçak ve gemi training i durdurabilirsin, eğer pilot veya gemileri eğitmiyorsan ticaret sekmesinden petrol al. Eğer petrol olan topraklara sahipsen infrastructure kurmak, biraz olsun arttırır. Onun dışında "prospect for resources" kısmı var fakat onun için de "excavation" teknolojisi gerekli.

Uzun lafın kısası, eğer sivil fabrikanız varsa ticaret en kolay yolu.

Amerika'dan satın alabilirsin.

Arkadaş Fransa ve vanilla fransasında donanma çıkarmamalı çıkardıysa sentetik basabilir diyeceğim ekonomisi yetmez. Amerika'dan alsa yine yetmez ama savaş zamanı alabilir.
Bu oyunda hile yaparsan bağımlılık yapar. Tavsiye etmem. Onun dışında geçici olarak uçak ve gemi training i durdurabilirsin, eğer pilot veya gemileri eğitmiyorsan ticaret sekmesinden petrol al. Eğer petrol olan topraklara sahipsen infrastructure kurmak, biraz olsun arttırır. Onun dışında "prospect for resources" kısmı var fakat onun için de "excavation" teknolojisi gerekli.

Uzun lafın kısası, eğer sivil fabrikanız varsa ticaret en kolay yolu.

Evet evet. Bir kere hileli oynadım 1 aydır hileli oynuyorum neredeyse. Şimdi bırakmaya çalışıyorum.

Ya ticaretten alacaksın, ya sentetik basacaksın, ya tasarruf edeceksin, ya da petrolü olan bir ülkeyi işgal edeceksin. Fransa'nın Suriye'si var. Oradan Irak ve Arabistan'a inebilirsin. Altyapı basarak oradaki petrolü katlarsın.

Fransa bir damla petrolü olmayan bir ülke. Amerika veya İngiltere'den alabilirsiniz. Büyük savaşa girmeden önce fuel silo basıp depolayabilirsiniz. Onun dışında donanma kullanıyorsanız kullanmayın İngiliz'e çıkarma atmayacaksanız.

Arkadaş Fransa ve vanilla fransasında donanma çıkarmamalı çıkardıysa sentetik basabilir diyeceğim ekonomisi yetmez. Amerika'dan alsa yine yetmez ama savaş zamanı alabilir.

Evet evet. Bir kere hileli oynadım 1 aydır hileli oynuyorum neredeyse. Şimdi bırakmaya çalışıyorum.

Hileli oynamaya ilk 90 saatte başladım şu an oyunda 1140 saatim var hala hile kullanıyorum. Bazen fantezi yapmaya işe yarıyor. Onun dışında eskiden singleplayer multi odası kurar Iron Man miş gibi oynardım şimdi onu da yapamıyoruz çünkü bir kişi oyun başlatamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı