Hollanda'da en çok konuşulan dil nedir?

Yani B1 anca var ingilizcem. Amacım en azından okulu kurtarmak olacak. Orada olan eğitim sistemi Türkiye'den zor ise çok sıkıntı çekeceğim diye düşünüyorum.

Matematik falan evrensel hadi neyse ama Türkiye'de bile yapamıyorum matematiği orada nasıl yapacağım bilmiyorum.
Siz kapağı avrupanın iyi bir ülkesine atın da gerisini Türkiye'de bırakın. Kuzey Avrupa'nın eğitim sistemi rahattır, sınav merkezli değildir.

Siz kapağı Avrupa'nın iyi bir ülkesine atın da gerisini Türkiye'de bırakın. Kuzey Avrupa'nın eğitim sistemi rahattır, sınav merkezli değildir.

Avrupa'nın her ülkesine gidiyor bizim kapak ama ailem Hollanda'da karar verdi. Almanya'da ırkçılık çok maalesef. Hollanda'da bile bir bölgede sadece yabancı ırklar kalıyor.

Avrupa'nın her ülkesine gidiyor bizim kapak ama ailem Hollanda'da karar verdi. Almanya'da ırkçılık çok maalesef. Hollanda'da bile bir bölgede sadece yabancı ırklar kalıyor.
Maalesef Avrupa'da namımız pek iyi değil ama yapacak bir şey yok. Almanların ırkçılığına da hastayım, Türk işçiler olmasaydı alt taraflarına giyecek don bulamayacaklardı bu faşistler. Velhasıl kelam konu dışına çıkmayalım, cermen dilleri genel olarak kolaydır çok zamanınızı almaz düzgün çalışırsanız.

Maalesef Avrupa'da namımız pek iyi değil ama yapacak bir şey yok. Almanların ırkçılığına da hastayım, Türk işçiler olmasaydı alt taraflarına giyecek don bulamayacaklardı bu faşistler. Velhasıl kelam konu dışına çıkmayalım, cermen dilleri genel olarak kolaydır çok zamanınızı almaz düzgün çalışırsanız.

Çalışma ortamı olarak nereyi önerirsiniz? Bir YouTube kanalı veya bir uygulama?

Yeni konular

Geri
Yukarı