Homatech HTC14m sistem kendi kendine uyku moduna geçiyor

AlperYiillmmz

Centipat
Katılım
17 Mart 2020
Mesajlar
19
RAM
3
İşlemci
Celeron N3350
Homatech HTC14m modeli bilgisayarım Windows 10 Denetim Masası güç ayarlarından uyku modunu kapatmış olmama rağmen işlem sırasında, aktif kullanırken de kendi kendine uyku moduna geçiyor. Tuşlara tıklayıp tekrar şifremi girip kaldığım yerden devam ediyorum fakat bazen şifreyi dahi giremeden tekrar uyku moduna geçiyor. Bilgisayarı yoracak herhangi bir işlem de yapmıyorum yine de bu sorunla karşılaşıyorum. Öncesinde klavyede bir tuşum kırıldığı için yerine başka tuş taktım ve tüm tuşlarım çalışıyor, klavyede herhangi bir bozukluk buna neden olur mu bilemedim. Format atmama rağmen sorun düzelmedi. Herhangi bir çözüm bulamadım.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

OrkunJJ

Kilopat
Katılım
19 Ocak 2016
Mesajlar
86
Çözümler
1
Yok tam olarak ne zamanlarda yaptığını bile tam çözemedim ama genelde yazı yazarken klavye kullanımında bu sorunu yaşıyorum
Bence güç düğmesine dokunuyorsum yanlışlıkla, hometech cihazlarda bildiğim kadarıyla güç düğmesi klavye deki tuş gibi konumlandırılmış. Onu istersen kapatabilirsin. Güç seçeneklerine gir, solda ekran kapağı falan olması gerek, ordan değiştirilebiliyor.
 
Yukarı