Homatics Box R 4K Plus jelatinsiz geldi

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Bu ürünü geçen aldım ve ürünün kargo poşetini çıkarınca direk jelatinsiz geldi. Satıcıya sorduğumda bana böyle yazmıştı. '
Hiçbir ürünümüzde jelatin bulunmamaktadır. Çevreci bir firmayız.' ama bilemedim. Fotoğraf ekliyorum birazdan.

Normalde bu tarz paketlenen ürünlerde jelatin olması lazım çünkü biraz kaydırınca kendi düşebiliyor.

Dosya Ekleri

• 37B4E273-57F4-45D5-9E1F-146EC75042A1.jpeg
    37B4E273-57F4-45D5-9E1F-146EC75042A1.jpeg
    88,7 KB · Görüntüleme: 74
  • 6F80529A-8E5E-4FCF-A76D-3289979FB230.jpeg
    6F80529A-8E5E-4FCF-A76D-3289979FB230.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 90
Merhaba bize deneyimini anlatirmisin ilerleyen zamanda acaba bende almak istiyorum suan kararsiz kaldim
Hocam babamda apple tv vardı google yok diye bunu aldı ama bunda da yokmuş, yarın iade edeceğim umarım alirlar. Onun dişinda bende kumandayı alip biraz kullandım çok seri çalışıyor ama kumandasında mouse yok yazmak eziyet gibi. Bir de kumanda da ana menü tusuna basinca animasyon yokmus gibi anında dönuyor.

Tesekkur ederim yanitin icin onerebilecegin bir model var ise ogrenmek isterim suan arayis icerisindeyim tamda babanin tarzinda birsey bakiyorum bende kullanimi rahat ve seri olmasi benim icin onemli. Anne babama bakiyorum bende .iyi geceler

Tesekkur ederim yanitin icin onerebilecegin bir model var ise ogrenmek isterim suan arayis icerisindeyim tamda babanin tarzinda birsey bakiyorum bende kullanimi rahat ve seri olmasi benim icin onemli. Anne babama bakiyorum bende .iyi geceler
Hocam Apple TV öneririm.

Bu cihaz aynı mı?

Geri
Yukarı