Hometech Alfa 100A Windows 8.1 sürücüleri

Ozgur1260

Picopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba benim Hometech Alfa 100A adında dizüstü bilgisayarım var. Bilgisayarım 32 Bit ve 2 GB RAM'i var ve Windows 10 yüklü. Haliyle çok kasıyor. Bende bilgisayara Windows 8.1 32 Bit yükledim. Ama bilgisayarda bir tane bile driver yok. İnternete bile bağlanamıyorum. Başka bilgisayardan driver aradım hiç bulamadım.
Lütfen biri bana Hometech Alfa 100A modeline indirilebilecek tüm driverları atar mısınız?

Selamun aleykum. Ben yakında şu laptopla baya uğraşmak zorunda kaldım. 32bit Windows (21H2) (Rufusla GPT+UEFI şeklinde bir USB kuruluyor, başlarken ESC-e basılı tutarak Boot-dan USB seçiliyor) kurduktan sonra Wifi sürücüsü dahil bir çok sürücü yoktu. Tek-tek donanım kimliğinde (Aygıt yöneticisnde, soru işaretli aygıtlardan) isim alarak internetden indirip, manual olarak ("güncelle", "bilgisayarda gözat") kurmak zorunda kaldım. Sadece ses olmamıştı, onun sürücüsünü de bir Youtube vidyosundan bulmuştum, ekledim. Benim durumda olanlar olur diğe buraya bırakayım dedim. Sürücüler (söylediğim ses hariç) driverpack tan indirildi. Hepsi 32 bit için. Ek olarak aygıt isimlerini de sürücünün yanına kopyaladım.

Hometech Alfa 100A Drivers

Geri
Yukarı