Hometech Alfa 10TB İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
e5rzceqfxeq.jpg

Hometech Alfa 10TB incelemesi ile karşınızdayız. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu videoyla beraber Hometech’in EBA destekli tabletinin tasarımına yakından bakıyor ve öne çıkan özelliklerinden bahsediyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından sonra özellikle tablet satışları son zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmış durumda. Aynı zamanda birçok kişinin evden çalıştığı veya uzaktan eğitim aldığı bu salgın […]

Devamı: Hometech Alfa 10TB İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İsimsizYusuf

Picopat
Yer
Samanyolu Galaksisi -> Avcı Kolu ->Güneş s.- Dünya
Kusura bakmayın hocam ama hometch alınmaz. Android 7 diye aldığım cihaz 5.1 çıktı. Hometech destek uygulaması kaynaklı bir virüs çıktı ve garantiden aynı yazılımlı geldi. Sitesinde ROM yok. Müşteri desteği iyi değil. Bundan dolayı Hometech'i sevmiyorum.

MegaManX

Kilopat
Makaleler
23
Yer
Ankara
Bilgisayarımın olmadığı zamanlarda işimi görecek ucuz bir laptop alayim derken Hometech'in bir laptopuna rastladığımda, adamlara sormuştum. "Allah korusun sakın almayın" mı ne demişlerdi. Kronik sorunluymuş. Hometech'in özellikle laptopları kusurluymuş. Birkaç ay dayanırsa şükret demişti. :)

Deleted User9350

Centipat
Makaleler
1
Bana mı öyle geliyor yoksa videoda kasıyor mu tablet?
Hocam yorumlara bakın biri dakika vermişti web de geziniyorlardı ve o zaman bile kasıyordu, benim 7 senelik tableti bile 1 yıl oldu sıfırlamadım anca Youtube de kasmaya başladı. Kısacası bu tablet alınmaz.

Blaziken

Centipat
Makaleler
1
Yer
Hoenn
Hometech çöptür. Normalde kötü markaların 1-2 tane iyi ürünü olur ama bunların iyi ürünü yok. Hepsi çöp.
Bir de incelenen tablet 1. 200 TL. O fiyata çok daha iyisini alabilirsiniz.

Yukarı