Hometech Alfa 10TB İncelemesi

Hocam indirime girdiğinde olan fiyatı söylüyor arkadaş.

Öyle yapa yapa ben de iPad aldım mesela. Bana kalsa S6 Lite falan da alınmaz, biraz daha biriktir, öğrenci indirimi ile iPad 8. Nesil al.

Alınır demedim, arada 1000 TL var dedim. Az bir para mı 1000 TL?

İnternet satıcıları iade değişimde sıkıntı çıkarabiliyor. İnsanlar da görerek ve deneyerek almak istiyor. MediaMarkt, Vatan gibi teknoloji marketlerinin kaç şubesi var? Market zincirleri kadar değildir. A-101 ve BIM mağazalarına gelen diğer markalara da ait ürünleri Technopat değerlendirse nasıl olur? Ekranların renk uzayını, panel tipini görelim. Gecikme değeri doğru muymuş öğrenelim mesela. Şöyle iki üç incelemeye baktım kutudan çıkarıyorlar. Yaptıkları şey.
Eninde sonunda işe yarar ürünlerin de gelmemesi mümkün olamaz.

1000 TL fark var.
Aslında çok fark yokmuş:
1614574139994.png

1614574196380.png

Sanırım Alfa 10 TB'nin düşük özellikli versiyonuyla karşılaştırdınız :) (Ya da ben yüksek modelli olanı varsaydım, videoyu izlemediğim için bilgim yok.) Yanlış atmadıysam şu şekilde ikisi de 64 GB ROM+4 GB RAM'e sahip.

Tabii, bütçe arttıra arttıra nereye kadar gidilecek denirse Blaziken'in dediği gibi A7 de iyi bir seçim olacaktır. Kalitesiz ürünlerin sponsorluğunun alınması bi' tık üzdü açıkçası, Technopat'tan bunu beklemiyorduk. Bahsi geçen tabletlerin Alfa 10 TB'den daha iyi olduğu yadsınamaz.

Aslında çok fark yokmuş:
Eki Görüntüle 900707

Eki Görüntüle 900708

Sanırım Alfa 10 TB'nin düşük özellikli versiyonuyla karşılaştırdınız :) (Ya da ben yüksek modelli olanı varsaydım, videoyu izlemediğim için bilgim yok.) Yanlış atmadıysam şu şekilde ikisi de 64 GB ROM+4 GB RAM'e sahip.

Tabii, bütçe arttıra arttıra nereye kadar gidilecek denirse Blaziken'in dediği gibi A7 de iyi bir seçim olacaktır. Kalitesiz ürünlerin sponsorluğunun alınması bi' tık üzdü açıkçası, Technopat'tan bunu beklemiyorduk. Bahsi geçen tabletlerin Alfa 10 TB'den daha iyi olduğu yadsınamaz.
Hocam, burada daha ucuz. Neden daha pahalısını gösteriyorsunuz?

Konuya gelirsek, RAM, batarya iyi de, neden işlemci ve ekran çözünürlüğü çöp yaparsın?

Bi' de kendisi de kaliteli değil.

Almaya değmez...

Technopata iyi para vermişler demek ki bu kadar kötü bir ürünün tanıtımını yapıyorlar. Neyse taş mı yiyecek adamlar.

e5rzceqfxeq.jpg

Hometech Alfa 10TB incelemesi ile karşınızdayız. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu videoyla beraber Hometech’in EBA destekli tabletinin tasarımına yakından bakıyor ve öne çıkan özelliklerinden bahsediyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından sonra özellikle tablet satışları son zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmış durumda. Aynı zamanda birçok kişinin evden çalıştığı veya uzaktan eğitim aldığı bu salgın […]

Devamı: Hometech Alfa 10TB İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Hometech demeyin bana o parayı çöp atsaydım daha mantıklı olurdu tabletini almaktansa.

3-4 yıl önce bilgisayarlarla alakalı bişey bilmezken Hometech laptop almıştım o zamanda bile 4-5 yıllık olan bir işlemci, 3gb ram ve 32gb hafızası vardı bunun farkına vardıktan sonra markanın hiç bir ürününe bakmadım umarım bu üründe benimki gibi değildir.

Geri
Yukarı