Hometech Alfa 10TB İncelemesi

Paran varsa alma, ne mutlu sana...
Mesele para değil hocam, tablet kalitesiz olmasına rağmen tanıtılması.

Bu bütçeyle daha iyisi var, önceki mesajda belirttim.

Size güvenerek alanlar var hocam, demek istediğim bu.
Yahu zaten alın almayın meselesi değil ki bu, neden incelediniz, neden övdünüz diye soruldu. Övmedik diyorum, yok övmüşsünüz deniliyor. Soru soruluyor, neden nasıl diye ben de açıklıyorum. O kadar eder mi deniliyor, videonun zaten değerlendirmesini özetliyorum.
Videoda "övülme" havası var. Bunda olmasın?

Tablet internete girerken kasıyor hocam, kasıyor. Yanlış anlaşılmasın ben zengin bir insan değilim. Kendi tabletim Lenovo'nun giriş seviyesi 1000 TL'lik bir tableti. iPad alacak para benim de yok.
Ancak siz bu ürünü incelediniz ve buna güvenip alacak insanlar var. Belki de insanlar sizin incelemenizi görüp o tableti alıp paralarını çöp edecekler. Düşük bütçesi olanlar için demekle kurtulamazsınız. Bu fiyatın altında Lenovo tabletler var ve bu tabletler gayet işini görür. Ya da Huawei T5 var aynı fiyata. 200 TL fazla koyup Samsung'da alabilirsiniz.
Sanki 1000 TL'ye bir tek bu tablet var dermişcesine yazmanız baya rahatsız etti. Eba için bu tabletten 100 lira daha ucuz Lenovo tabletler var. Sponsorlu ürün olduğu için incelendiği aşırı belli.

Son düzenleme:
Tablet internete girerken kasıyor hocam, kasıyor. Yanlış anlaşılmasın ben zengin bir insan değilim. Kendi tabletim Lenovo'nun giriş seviyesi 1000 TL'lik bir tableti. iPad alacak para benim de yok.
Ancak siz bu ürünü incelediniz ve buna güvenip alacak insanlar var. Belki de insanlar sizin incelemenizi görüp o tableti alıp paralarını çöp edecekler. Düşük bütçesi olanlar için demekle kurtulamazsınız. Bu fiyatın altında Lenovo tabletler var ve bu tabletler gayet işini görür. Ya da Huawei T5 var aynı fiyata. 200 TL fazla koyup Samsung'da alabilirsiniz.
Sanki 1000 TL'ye bir tek bu tablet var dermişcesine yazmanız baya rahatsız etti. Eba için bu tabletten 100 lira daha ucuz Lenovo tabletler var. Sponsorlu ürün olduğu için incelendiği aşırı belli.
Her incelenen şeyi alıyorlarsa o insanlarda sıkıntı var çünkü çakma ekran kartı inceliyorlar insanlar gidip o karttan alıyorsa o insanlarda sıkıntı var.

Yahu imkanı olamayan ne yapacak peki? Haklısınız, dediklerinizde haklısınız da, 1000 TL koyamayan adam ne yapacak peki söyler misiniz?

Kim tüm çocukların iPad kullanmasını istemez? Kim tüm öğrencilerin kaliteli tabletlere kolayca ulaşabilmesini istemez? Bir de realite var, değil mi? Hani 10 senelik bilgisayarları, "EBA Canavarı" adı altında faiş fiyatlara satan bir realite.

Cihaz iyi değil. Peki imkanı olmayan bir anne ya da baba ne yapacak? Eve, bu fiyat bandında birçok alternatif var ve bu da onlardan birisi.

1000 TL fark az mı Allah aşkına? Neredeyse Asgari ücretin yarısı.
Ah hocam düşünsenize, asgari ücretli bir aile çalışıyor çalışıyor ve çocuğunun hem dersleri için hem de oyun oynayıp mutlu olması için bu tableti alıyor. Ama bırak oyun oynamayı, videolarda bile kasıyor bu ''Eba'' tabletimiz... Çocuğun hefesi de kursağında kalıyor, ne acı bir durum doğrusu.

Hometech tıpkı Monster Notebook gibi çin menşei'li firmalara ürettiriyor anakartı vs... Bu sebeple kalitesiz oluyor. Monster en azından kaliteli çin veya tayvan menşei'li firmalara yaptırırken, Hometech ise kalitesiz çin üretimi firmalardan alıyor bilgisayarları. Sonuçta Hometech marka bir anakart yok piyasada. Aliexpress'ten bilinmeyen bir marka laptop almaya benziyor. Hometech, Monster Notebook gibi laptoplar re-brand ürünlerdir.

Abi kendini Twitch yayıncıları ile görüştürmeye çalış oradan kendi sesini duyurursun. Sana binlerce İnsan destek olabilir. Lütfen onlarla görüş yayın yapın bir sürü destekçi alırsın.

Geri
Yukarı