Hometech Alfa 240C Sürücüleri nasıl güncellenir?

BurakGG

Hectopat
Yer
Kadirli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Elime Hometech Alfa 240C diye bir laptop geçti. Laptop internete bağlanmıyor. Wi-Fi modülünün yazılımlarını güncellemek istiyorum. Fakat Hometech'in sitesindeki sürücü kısmına girdiğimde bu modelin sürücüleri bulunmamakta. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Elime Hometech Alfa 240C diye bir laptop geçti. Laptop internete bağlanmıyor. Wi-Fi modülünün yazılımlarını güncellemek istiyorum. Fakat Hometech'in sitesindeki sürücü kısmına girdiğimde bu modelin sürücüleri bulunmamakta. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aygıt Yöneticisi'nden girip ağ bağdaştırıcıları bölümünden SS atar mısınız?

Aygıt Yöneticisi'nden girip ağ bağdaştırıcıları bölümünden SS atar mısınız?
Herhangi bir sorun yok gibi duruyor. Ki bilgisayarı aldıktan sonra da sorun yoktu. Fakat formatlayınca bu sorun baş gösterdi.

Dosya Ekleri

• IMG20220731225720.jpg
    IMG20220731225720.jpg
    545,4 KB · Görüntüleme: 35
Ağ bağdaştırıcısına sağ tıklayıp donanım değişikliklerini tarayın seçeneğine tıklayın, olmazsa ağ sorun gidericiyi deneyin.
Windows'un sorun gidericilerinin pek stabil çalıştığını sanmıyorum fakat dediklerinizi denedim. Fakat bir sonuca erişemedim

Ethernet çıkışı bulunmuyor ama telefon ile internete bağlanabiliyorum(USB kablosu ile). Fakat amacım cihazın bu Wi-Fi sorununu çözmek.

Şu uygulamayı indirip kurun, eğer Wi-Fi sürücüsü Intel ise güncelleme gelecektir.

Sorunu çözemedim. O yüzden Asus'un Wi-Fi adaptörünü alıp taktım ve çözüldü. Fakat bu çok kaliteli(!) markanın sürücülerini halen daha bulamadım. Konu kilitlenebilir.

Geri
Yukarı