Hometech Alfa 400C alınır mı?

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Fatura kredi limitim 3500 TL ve aylık en fazla 250 TL ödeyebilirim. Bu yüzden karşıma bir tek Hometech alfa 400C çıkıyor. Sizce alsam mı? Ben pek oyun oynayan biri değilim. Ancak en fazla PES, Football Manager, haxball gibi oyunlar oynayabilirim. Zaten pek oynamıyorum, işim oluyor. Elimde kalır mı? Almalı mıyım? Yahut başka ne alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazırda nakit varsa ikinciel global marka bir şey al yoksa da Hometech alma.
Öncelikle cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim hocam.

Hometech ile ilgili birçok yerden eleştirisel öneriler geldi.

Henüz nakitim yok.

Ekran görüntülerindeki Laptop'ların -aylık taksidi olarak- maksimum 399TL'liğinden hangisini önerebilirsiniz?

Hocam anlatmak istediğim, şu an aciliyet olarak Laptop ihtiyacımın olması. Hometech markasını sorduğumdan zaten anlamış olmalısınız :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-07-18-02-02-48.png
    Screenshot_2020-07-18-02-02-48.png
    142,9 KB · Görüntüleme: 80
  • Screenshot_2020-07-18-02-02-38.png
    Screenshot_2020-07-18-02-02-38.png
    136,7 KB · Görüntüleme: 94
Rica ederim. Para senin için daha değerli olduğu için o şekilde yorum yaptım. Görsellerden ürün detaylarını göremiyorum, link olarak vermen iyi olur.
Müsait bir zamanda vereyim.

Bunlar hocam. Hangisi daha iyidir?

@Siyah Martı

Son düzenleme:
Bu ürünler 5. nesil işlemciye sahip. 10.nesil i3+8GB RAM ve SSDli ürünler ile yaklaşık aynı fiyat. İlanlarda detay da verilmemiş. Bunlar dışında alma şansın yoksa kapasitesi daha fazla olan ürünü seç, en azından Casper da olmaz.
Belki kredi kartıyla, bütçene uygun taksitle satış yapan bilgisayarcı bulursan ikincielde çok daha iyi laptop alma şansın da olabilir.

Operatörden herhangi bir cihaz almanızı tavsiye etmem. Mediamarkt kredi kartına 12 taksit (World) ve Hepsiburada Kredi Kartına 9 Taksit (World) yapıyor. Kredi kartıyla laptop almanız sizin için daha iyi olur.

Bu ürünler 5. nesil işlemciye sahip. 10.nesil i3+8GB RAM ve SSDli ürünler ile yaklaşık aynı fiyat. İlanlarda detay da verilmemiş. Bunlar dışında alma şansın yoksa kapasitesi daha fazla olan ürünü seç, en azından Casper da olmaz.
Belki kredi kartıyla, bütçene uygun taksitle satış yapan bilgisayarcı bulursan ikincielde çok daha iyi laptop alma şansın da olabilir.
Operatörden herhangi bir cihaz almanızı tavsiye etmem. Mediamarkt kredi kartına 12 taksit (World) ve Hepsiburada Kredi Kartına 9 Taksit (World) yapıyor. Kredi kartıyla laptop almanız sizin için daha iyi olur.
Kart limiti konusunda da sıkıntı olabilir.
Şayet yoksa, 5005U ayarında şu ürün çok daha ucuz: Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 3150U 4GB 128GB SSD Freedos Fiyatı

Ben şu anlık bir işte çalışmıyorum. Doktora gidiyorum. Okulu -ortaokuldayken- bıraktım. Yaşım 22. Yani anlayacağınız Sigorta gibi bir kuruma bağlı değilim ki kredi versinler :) Yoksa şu an çoktan almıştım önerdiğiniz Laptop'ları...

Belki başvuracağım MediaMarkt'a ama verecekleri garanti değil. En azından Turkcell -kötü de olsa- direk verebiliyor sorgusuz sualsiz.

HP Notebook 15 bt120nt falan varmış galiba. Başka bir seçeneğim olmadan onu alacağım. Öneriniz için teşekkürler yine de arkadaşlar. ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı