Hometech Alfa 8SM format sonrası Google hesap doğrulaması istiyor

nhopel

Hectopat
Daha fazla  
Hometech Alfa 8SM tabletim var. Tableti yaşadığım yerde doğal afet yaşanmıştı bu yüzden dağıtmışlardı. Format sonrası fotoğraftaki hatayı alıyorum. Bu hata herhalde format öncesi tablete konulan şifreyi istiyor fakat ben şifreyi hatırlamıyorum. Eğer şifreyi bilmiyorsak Google hesabını seçebiliyorum ama onu da hatırlamıyorum. İnternette baktım ama işe yarayan bir şey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

20220815_231350.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Umut Nas

Hometech Alfa 8SM tabletim var. Tableti yaşadığım yerde doğal afet yaşanmıştı bu yüzden dağıtmışlardı. Format sonrası fotoğraftaki hatayı alıyorum. Bu hata herhalde format öncesi tablete konulan şifreyi istiyor fakat ben şifreyi hatırlamıyorum. Eğer şifreyi bilmiyorsak Google hesabını seçebiliyorum ama onu da hatırlamıyorum. İnternette baktım ama işe yarayan bir şey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1487102
E posta adresimi unuttum seçeneğini denediniz mi?

Denedim fakat e-posta adresini bilmediğim için yanıt vermiyor çünkü bilmediğim e-posta adresinin kurtarma e-posta adresini istiyor fakat ben eklemedim telefon numarası istiyor fakat onu da eklemedim.
FRP Bypass yöntemini denediniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı