Hometech C14M laptop 128 GB SD Kart takılır mı?

veliahtali

Hectopat
Herkese merhaba. Elimde Hometech C14M model bir laptop var. 3GB RAM, Celeron N3350 işlemci var fiyatına göre normal bir performansı var oyun haricinde her şeyi yapabiliyorum. Sony Vegas Pro 11 ile video editi bile.

Tek sıkıntısı var hafıza sorunu. Cihazın içinde 32GB hafıza koymuşlar haliyle yetmiyor zaten sistem 15 GB harcıyor geriye kalıyor 13-14 GB boş alan. Programlar falan derken kalıyor 6-7 GB.

Cihazın sitesinde 64 GB'a kadar mikro SD kart desteği mevcuttur yazıyor. Bana açıkçası 64 GB yetmeyebilir ben 128 GB takmak isterim lakin sitesinde 64'e kadar desteği mevcut yazıyor. Acaba ben bu cihaza 128 GB yada 256 GB Mikro SD kart taksam çalışmaz mı? Veya SD kart olmazsa 128 GB veya 256 GB USB 3.0 alırsam kesin çalışır mı? USB'nin sorun çıkaracağını sanmam da SD karta güvenemiyorum.

Aranızda Hometech marka laptop kullanıp da hafıza kartı denemesi yapan varsa yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı