Satılık Hometech Quad Tab 9i Wi-Fi 9" 8GB Tablet PC

ozgrylmzkcl

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, nisan ayının ikinci yarısında aldığım Hometech Quad Tab 9i tablet bilgisayarımı satmayı düşünüyorum. Satış sebebim ihtiyaç fazlası olması. Kullanmayıp kenarda duracağına birisinin işini görmesi beni daha mutlu eder. Ürün kesinlikle sıfır ayarında. Hiç bir şekilde hor kullanmadım. Zaten kullanım amacım haber okumak, video izlemek olduğu için cihazı yormadım da. Cihazım; kutusu, garanti belgesi, faturası, kullanım kılavuzu, şarj adaptörü, USB bağlantı kablosu ile sıfır ayarında sahip olabileceğiniz türden bir cihaz. Aral Game distribütörlüğünde satışı yapılıyor, oyuncu arkadaşlar iyi bilir :) Yani teknik anlamda da sorun yaşamazsınız. Zaten internetten araştırdığınızda da Hometech'in güzel ve kaliteli bir marka olduğunu da göreceksiniz. Quad Tab 9i'de Hometech'in üst model ürünlerinden birisidir. 9 inç HD ekranı da en büyük artılarından sadece biri.

Teknik özelliklere gelince;
  • 9" 1024*600px, Dokunmatik HD Ekran
  • İntel Atom Z3735G Quadcore İşlemci
  • 1GB DDR3 RAM
  • 8GB Dahili Hafıza
  • Artırılabilir Harici MicroSD Kart Desteği
  • 0.3MP Ön ve 2.0MP Arka kamera
  • Android 4.4 Kitkat İşletim Sistemi
  • Bluetooth 4.0
  • MicroUSB 2.0 Portu
  • Wi-Fi, 802.11 b/g/n WLAN
  • 4000 mAh Lityum Batarya
  • Türkçe dahil, birçok dil desteği
  • Kulaklık Girişi (3,5mm)
  • G-Sensör Desteği
  • Boyut: 239,4*139*10,2mm
Kendi kullanımınıza göre istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuza, yeğeninize, arkadaşınıza vs. hediye etmeniz için de oldukça temiz bir cihaz.

İlgilenen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşırsa her türlü sorusuna da yardımcı olurum, öğrenmek istedikleri detayları anlatırım. Kamerası düşük ancak PC'ye aldığınızda gayet net görüntü veriyor. O konuda da kafanızda soru işareti kalmasın.

Fiyata gelince;
250 TL arkadaşlar, ancak pazarlık payı vardır. Sıfırı 299 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Kesinlikle tertemiz bir cihaz, güvenebilirsiniz. Fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz. İyi alışverişler :)

Arkadaşlar fiyatı 230 TL'ye indirdim. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilirler.
SADECE 230 TL :)
Adsız.png IMG_2766.JPG IMG_2767.JPG IMG_2768.JPG IMG_2769.JPG IMG_2771.JPG IMG_2772.JPG IMG_2770.JPG

Yeni konular

Geri
Yukarı