Hometech W835 Tablete Windows Kurulur mu?

sakultakim

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Kardeşime bir kaç yıl evvel Hometech W835 marka tablet almıştık. Kutu içinden Android 4.4.4 ile geldi. Google'da tableti araştırdığımda çoğu kişinin Windows kullandığını gördüm. Muhtemelen başka sürüm ama özellikleri bire bir aynı. İşlemcisi Intel Atom Z3735G.
Hometech'in kendi sitesinde tablet çoktan unutulmuş bile. Ben kendim bu tablete Windows kurabilir miyim? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Şöyle bir video buldum. İzlemenizde fayda var. Ama sanırım en başta Windows 10 format USB'si oluşturmanız gerekiyor. Onu da sosyalden Windows 10 bölümünden bulabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam modelini teyit et. Çünkü belirttiğin model Windows 8.1 ile gelmiş. Paylaşılan videodaki ise 8.1'i 10'a çevirmeyi göstermekte.
Dediğim gibi, tabletten tam emin olamıyorum kasasında W835 yazıyor lakin hakkında bölümünde W816. Tam ismi hatırladığım kadarıyla HomeTech Ultra Tab 8 ama Google'da kesin sonuç vermiyor bu isimler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer donanım kullandığı ürünleri Android veya Windows tabanlı olarak satışa sunabiliyor. Fakat Windows kurulumuna izin vermekte mi. Bununla ilgili bir veri yok. BIOS ayarlarına girebiliyorsan belki oradan anlaşılabilir. Ayrıca Windows kursanız dahi gerekli özel sürücüleri bulunamayabileceğinden işlevselliğini de yitirebilir.

Benzer donanım kullandığı ürünleri Android veya Windows tabanlı olarak satışa sunabiliyor. Fakat Windows kurulumuna izin vermekte mi. Bununla ilgili bir veri yok. BIOS ayarlarına girebiliyorsan belki oradan anlaşılabilir. Ayrıca Windows kursanız dahi gerekli özel sürücüleri bulunamayabileceğinden işlevselliğini de yitirebilir.
Bence aynı donanıma sahip gördüğüm cihazlar Windows 10 kurulabiliyorsa benim için de sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. OTG kablom var ama ne yazıktır ki USB klavyem yok. Klavyeyi bulduğum zaman deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı