Honor 70 vs Huawei nova 10 Pro

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım. Bütçem iki telefona da yetiyor sizce hangisini almalıyım birisinde Google yok zamanında Mate 20 Pro kullanmış birisiyim az çok Huawei kalitesini bilirim ama birisinde stereo hoparlör varken diğerinde yok Honor Sony sensör kullanıyor telefonunda ama ön kamera 30 FPS 1080p oda aklımı karıştırdı sizce neyi tercih edeyim yorumlarınızı bekliyorum.

Birbirine yakın telefonlar. Honor markası da Huawei'nin alt firması. Arka kamera olarak Nova 10 Pro biraz daha iyi. Selfie kamerası olarak ise Honor 70 daha iyi. İşlemciler benzer zaten.

Fiyat performans olarak da iki model iyi değil. S21 FE modeline bakabilirsin.

Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım. Bütçem iki telefona da yetiyor sizce hangisini almalıyım birisinde Google yok zamanında Mate 20 Pro kullanmış birisiyim az çok Huawei kalitesini bilirim ama birisinde stereo hoparlör varken diğerinde yok Honor Sony sensör kullanıyor telefonunda ama ön kamera 30 FPS 1080p oda aklımı karıştırdı sizce neyi tercih edeyim yorumlarınızı bekliyorum.

İkisi de çöp. Bütçe ne kadar?

Bütçeniz Nova 10 Pro için yeterli olduğuna göre önerim S21 FE 5G almanız, arka ve ön kamerada 4K 60 FPS kayıt yapıyor ve işlemci performansı çok daha iyi.

Geri
Yukarı