Çözüldü Hoparlör eskisinden çok daha az ses veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ferda ceylan

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarda video izleyecekken ses azalıyor ama ayarlardan test yaptığımda gayet net geliyor ses. Sorun giderici sorunu buldu fakat anlayamadım.
bilgisayarda video izleyecekken ses azalıyor ama ayarlardan test yaptığımda gayet net geliyor ses.sorun giderici sorunu buldu fakat anlayamadım.
bu resimdeki hatayı buldu

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-26_161408.png
    resim_2021-02-26_161408.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 51
Çözüm
Bilinen bir marka ise bu tarz markaların kendi uygulamaları olur ve hoparlörü optimize eder. Değilse jak girişini kontrol etmeni öneririm temassızlık olabilir. Aynı zamanda hoparlör ayarlarından desibel düzeyini kontrol et. Video açıkken Ses Düzeyi Karıştırıcısından videoyu oynatan tarayıcının ses seviyesini sabitleyip sabitlemediğine bak. Genelde tarayıcı ses verirken kendini %50'ye sınırlar.
Bilinen bir marka ise bu tarz markaların kendi uygulamaları olur ve hoparlörü optimize eder. Değilse jak girişini kontrol etmeni öneririm temassızlık olabilir. Aynı zamanda hoparlör ayarlarından desibel düzeyini kontrol et. Video açıkken Ses Düzeyi Karıştırıcısından videoyu oynatan tarayıcının ses seviyesini sabitleyip sabitlemediğine bak. Genelde tarayıcı ses verirken kendini %50'ye sınırlar.

Çözüm
sağolasın oradan ses düzeyi karıştırıcısından düzelttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı