Çözüldü Hoparlör veya kulaklık aygıtının fişi takılı değil hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
2 gündür bilgisayarımda ses yok hoparlör veya kulaklık aygıtının fişi takılı değil hatasını alıyorum.

Dün de ses yoktu başka hatadan dolayı Windows Update güncelleştirmesi ile sorunumu çözdüm bugün fakat böyle bir sorun vermeye başladı.

Telefon kulaklığını bilgisayarda kullanıyorum laptopumun hoparlörü bozuk olduğu için.

Bütün ses driverları güncel, kulaklığım sağlam temassızlık yok telefonda diğer bilgisayarımda çalışıyor.

Not: Bilgisayarımı yeniden başlattıktan sonra bir süre ses geliyor ondan sonra yine gidiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-08 113852.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-08 113852.png
    19,5 KB · Görüntüleme: 1.955
  • Ekran görüntüsü 2021-02-08 114515.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-08 114515.png
    26,5 KB · Görüntüleme: 1.736
Son düzenleme:
Çözüm
DDU ile ses kartımın sürücülerini kaldırıp aşağıda attığım linkten güncel sürücüyü kurduğumda sorun çözüldü.
@Recx and Flex dediğimi deneyin. Olmazsa birkaç şey daha deneriz.

Tamamdır deniyorum.
Hocam yanlış anlamadıysam bunu indireceğim değil mi?

DDU ile ses kartımın sürücülerini kaldırıp aşağıda attığım linkten güncel sürücüyü kurduğumda sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm
2 gündür bilgisayarımda ses yok hoparlör veya kulaklık aygıtının fişi takılı değil hatasını alıyorum.

Dün de ses yoktu başka hatadan dolayı Windows Update güncelleştirmesi ile sorunumu çözdüm bugün fakat böyle bir sorun vermeye başladı.

Telefon kulaklığını bilgisayarda kullanıyorum laptopumun hoparlörü bozuk olduğu için.

Bütün ses driverları güncel, kulaklığım sağlam temassızlık yok telefonda diğer bilgisayarımda çalışıyor.

Not: Bilgisayarımı yeniden başlattıktan sonra bir süre ses geliyor ondan sonra yine gidiyor.
Dostum yaşıyor musun ? Sana ihtiyacım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı