Hoparlöre ses gelmiyor

SupremeMB

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sorunum şu hoparlöre ses gelmiyor. PC kapattım açınca bu sorun oluştu. Hoparlörün bütün bağlantıları doğru sürücüleri güncel fakat ses gelmiyor. Tüm seslerde açık hatta varsayılan hoparlör olarak seçtim. Kulaklık jak girişini telefona takınca çalışıyor. Kulaklığa geçiş yapınca ses geliyor. Anakartım B365M H modeli acaba güncelleme geldi (Güncelleme vs varsa bakar mısınız? Nasıl bakıldığını bilmiyorum). Windows sıfırlarsam sorunum çözülür mü?

Arkadaşlar merhaba. Sorunum şu hoparlöre ses gelmiyor. PC kapattım açınca bu sorun oluştu. Hoparlörün bütün bağlantıları doğru sürücüleri güncel fakat ses gelmiyor. Tüm seslerde açık hatta varsayılan hoparlör olarak seçtim. Kulaklık jak girişini telefona takınca çalışıyor. Kulaklığa geçiş yapınca ses geliyor. Anakartım B365M H modeli acaba güncelleme geldi (güncelleme vs varsa bakar mısınız? Nasıl bakıldığını bilmiyorum). Windows sıfırlarsam sorunum çözülür mü?

Hoparlör'ün jak girişi ile oyna.

Sağ alttaki oktan ses işaretini sağ tıkla ayarları aç orada ki devre dışı olanlara bak ya da çıkarıp takarken ne kayıp oluyor onlara bakarak çözüm bulabilirsiniz.

Devre dışı bir aygıt yok. Cihazı takınca hoparlor(Realtek) olarak çıkıyor. PC kapattım o zaman çalışıyordu 2 saat sonra tekrar açınca çalışmadı.
Sağ alttaki oktan ses işaretini sağ tıkla ayarları aç orada ki devre dışı olanlara bak ya da çıkarıp takarken ne kayıp oluyor onlara bakarak çözüm bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı