Horizon Zero Dawn 109 TL

Ashley888

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben bu oyunu hep almak istiyorum sonra vazgeçiyorum sanki o kadar iyi gelmiyor ve sıkıcı gelir diye düşünüyorum. Hata mı sizce?

techie kitt

Femtopat
Daha fazla  
Ben bu oyunu hep almak istiyorum sonra vazgeçiyorum sanki o kadar iyi gelmiyor ve sıkıcı gelir diye düşünüyorum. Hata mı sizce?
Oyun grafik ve oynanış olarak gerçekten çok hoş. Açık dünyada fütüristik yaratıklarla dolu yeşil ovalarda koşturmak çok eğlenceli. Hikayesi için İngilizce gerekiyor. Sürükleyici ve sürekli merakta bırakan bir hikayesi var.

Her ne kadar eksik kalsa da İngilizce bilmeden bu oyun bitirilebilir, görevlerde yapılması gerenler anlaşılıyor. AC serisi yahut GoW gibi oyunları oynadıysanız bundan da keyif alırsınız. Uzunca zamandır NG+ bekletiyorum, yeniden başlamaya vakit olmadı.

Kaan Öner

Kilopat
Yer
Pendik
Oyun grafik ve oynanış olarak gerçekten çok hoş. Açık dünyada fütüristik yaratıklarla dolu yeşil ovalarda koşturmak çok eğlenceli. Hikayesi için İngilizce gerekiyor. Sürükleyici ve sürekli merakta bırakan bir hikayesi var.

Her ne kadar eksik kalsa da İngilizce bilmeden bu oyun bitirilebilir, görevlerde yapılması gerenler anlaşılıyor. AC serisi yahut GoW gibi oyunları oynadıysanız bundan da keyif alırsınız. Uzunca zamandır ng+ bekletiyorum, yeniden başlamaya vakit olmadı.

Tüm başarımlar için bende başlamam gerekiyor ona :D

Ashley888

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  

Her ne kadar eksik kalsa da İngilizce bilmeden bu oyun bitirilebilir, görevlerde yapılması gerenler anlaşılıyor. AC serisi yahut GoW gibi oyunları oynadıysanız bundan da keyif alırsınız. Uzunca zamandır NG+ bekletiyorum, yeniden başlamaya vakit olmadı.

Güzel anlatmışsınız GoW ve AC serisini sevdiğim türlerdir. Bir fikir oluşturdu.

DellaPesco

Hectopat
Yer
İç Anadolu
Daha ucuz fiyata düşebiliyor.

Screenshot_78 - Kopya.png

Yukarı