Horizon Zero Dawn 165 TL

Keşke kupon olaydı Epicten alaydım :( söveceğim sövemiyorum forum kuralları el vermiyor. Nasıl vereceğim ben buna şimdi 165 yahu daha gittim yeni kulaklık aldım.

68 TL ye alan ben... Bazen PreOrder olayı güzel oluyor.
RDR2 online almamıştım vaktinde. Böyle fiyatının artacağını düşünmüyordum hiç. En iyisi ucuz gibiyse direkt almak diye düşünüyorum artık. Ne olacağı belli olmuyor.
Keşke kupon olaydı Epic'ten alaydım :( Söveceğim, sövemiyorum, forum kuralları el vermiyor. Nasıl vereceğim ben buna şimdi 165? Yahu daha gittim yeni kulaklık aldım.
Kulaklığıniz hayırlı uğurlu olsun hocam. Güle güle kullanın. Oyunu alamayisiniza üzüldüm. :confused:

RDR2 Online almamıştım vaktinde. Böyle fiyatının artacağını düşünmüyordum hiç. En iyisi ucuz gibiyse direkt almak diye düşünüyorum artık. Ne olacağı belli olmuyor.

Rockstar fiyatın artacağını tarihine kadar söylemişti ama sizin gözünüzden kaçmış galiba. Konu için teşekkürler.

Rockstar fiyatın artacağını tarihine kadar söylemişti ama sizin gözünüzden kaçmış galiba. Konu için teşekkürler.
Steam'den bakıyordum ben. Hiç takip etmedim öyle şeyleri. Şu anda ise buralardan falan öğreniyorum ama dediğim gibi, önceden pek ilgili değildim oyun almaya.
Rica ederim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı