Horizon Zero Dawn alınır mı?

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Selam, Horizon Zero Dawn almayı düşünüyorum ancak 130TL eder mi? Ayrıca Türkçe dil desteği olmaması sorun yaratır mı? Ek olarak tekrar oynanabilirlik sunuyor mu yoksa tek atışlık mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzunluğuna göre eder. Hikayesi ilgi çekici ingilizce az çok anlamıyorsan sorun yaratabilir. Açık dünya oyunlarına yabancıysan newgame+ moduyla bir tur daha oynayabilirsin ama alışkınsan bayarsın muhtemelen.

İngilizce şart oyun için. Uzun oyun. Tekrar oynanabilirlik NG+ açarsanız belki olabilir fakat bir savede uzun süre geçirmek sıkabilir. Haritada hep aynı aktiviteler var çünkü.

Selam, Horizon Zero Dawn almayı düşünüyorum ancak 130TL eder mi? Ayrıca Türkçe dil desteği olmaması sorun yaratır mı? Ek olarak tekrar oynanabilirlik sunuyor mu yoksa tek atışlık mı? Şimdiden teşekkürler.
Keşif yapmayı seven oyunu %100 bitirme gibi şeylerden hoşlanan biriysen 80 saat ini verebilirsin oyuna.
Oyunda çokça yapılacak aktivite var yan görev var.
Toplanabilir öğeler var.
Keşfetme gibi şeyler var bunları da hesaba katarsak yukarıda dediğim gibi 80 saati de geçer hatta oyunun süresi.
Direk hikaye odaklı hicbirseye bulaşmadan oynarsan 30 saat ya da az sürebilir.
Türkçe yamasız fazla bisi anlamazsın.
Yama alabilirsin.
Oyuna fazla zaman harcayıp New Game + açsan da normal tekrar başlasanda sıkıcağını düşünüyorum.
130 tl de min 30 saat max 80+ olan oyuna iyi tutar diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı