Horizon Zero Dawn Güvenli Türkçe Yama

Fatura kestiğinizi duymak güzel bunu bilmiyordum bakın. Yine de işime gelmeyen yamalar için para ödemek mantıklı değil. İnsanların akılları var burası forum kimseyi yönlendirme gibi bir gayem yok kendi şahsi fikirlerimi söylüyorum. Yine de yaptığınız iş doğru değil. Yok fikirlerini belirtme diyorsan orası ayrı.

Fatura falan uydurma yasal olmayan iş üzerinden fatura kesiyorlar komediye bakar mısın :D
milletin yaptığı oyun üzerinden para kazanıyorlar adamların haberi yok vergi veriyorlarmış bir de bak sen şu işe güya yasal yaptıkları Rockstar'ın haberi olunca yasal olmaktan çıkıyor yayınlayamıyorlar yamayı.

Abonelik olayına ek olarak paket halinde yama satılmasıda lazım bana göre. Mesela 5 tane haklı bir paket olacak. Bu paketi alıp istediğim 5 yamayı seçip kalıcı olarak kullanmak isterdim şahsen.

Fatura kestiğinizi duymak güzel bunu bilmiyordum bakın. Yine de işime gelmeyen yamalar için para ödemek mantıklı değil. İnsanların akılları var burası forum kimseyi yönlendirme gibi bir gayem yok kendi şahsi fikirlerimi söylüyorum. Yine de yaptığınız iş doğru değil. Yok fikirlerini belirtme diyorsan orası ayrı.

Yönlendirmek gibi bir amacınız olmadığının ben de farkındayım hocam. Ama insanlar ciddiye alıyorlar mevzu o. Yoksa fikirlere, eleştirilere kapımız açık, hepsi baş tacı.

Dünya çapında birçok üyelik sistemi var ve hepsinin çalışma mantığı aynı.
Netflix üyeliği gibi düşünün, izlemeyeceğiniz bir ton içerik var ama onlara da erişebiliyorsunuz. Ama başkaları bu içerikleri izlemek isteyebiliyor.

Atıyorum Horizon oynamak istediniz, üyeliği alıp oyunu oynayıp üyeliğiniz bitse bile "siz silene kadar" yamayı kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Fatura olayına uydurma diyen arkadaşa gelince, kendisi zaten şu forumda her Anonymous konusu altına gelip yalan yanlış nefret kusan birisi. Eski mesajlarına bakarak görebilirsiniz. Özellikle cevap vermiyorum tartışma yaratmamak için.

Üyelikten yana olsun veya Anonymous hakkında farklı bir konuda olsun kafanıza takılan bir şey varsa çekinmeyin sorun elimden geldiğince yardımcı olurum.

Attığınız VirusTotal raporunda 2 tane virüs gözüküyor bende?
Virustotal, içerisinde şu kadar virüs var demez. Hangi antivirüslerin tarama sonucunda hangi virüs türlerini bulduğunu söyler.

2 adet antivirüs programı virüs olarak gördü diyor, aşağıdaki detaylı raporda da Webroot harici başka bir program yok.

Ki Webroot, virüs olmayan şeylere virüs damgası yapıştırmasıyla, yani false positive sonuçlarıyla ün yapmış bir yazılım. Ekşi Sözlük dahil bir çok Türk sitesinde de incelemelerini bulabilirsiniz.

Hatta dünyanın en ünlü, bağımsız, antivirüs inceleme-test platformlarından biri olan AV-Compratives tarafından testlerde hesaba bile alınmayan bir yazılım. Son testi 2012 yılında yapmışlar, o derece.

Şifreleme içeren bir dosya olması ve .exe dosyasının sertifikalı olmaması antivirüs programlarının güvenilirlik adı altında baktığı temel kalemlerden bazıları.

Sertifikalı exe işi zor ve yamaların korunumu için kullanılan şifreleme haliyle bazı programları kıllandırabiliyor-du.

-du diyorum çünkü bu tür şeyler öncedendi. Çünkü artık günümüzde 10 yaşında çocuk dahi bir fonksiyonu olan exe oluşturabiliyor. Hal böyle olunca yukarıda bahsettiğim kalemlerden sertifika olayı, antivirüsler tarafından pek de tiye alınmıyor.

Şifreleme de dediğim gibi yamaların korunumu için var. Attığım Virustotal sonucuna güvenmiyorsanız sitemizden yazılımı indirip kendiniz de bakabilirsiniz. Sadece önünüze çıkan sayfaya bakmayın, alt sekmelerde programın hangi dll dosyalarını kullandığından tutun da bilgisayarınızda nerede, nereye, ne dosyalar oluşturuyor tek tek görebilirsiniz.

Bütün bunlara rağmen hala güvenmiyorsanız, kafanıza silah doğrultan yok hocam. Kullanmazsınız olur biter. :)

Sevgiler.

VirusTotal, içerisinde şu kadar virüs var demez. Hangi antivirüslerin tarama sonucunda hangi virüs türlerini bulduğunu söyler.

2 adet antivirüs programı virüs olarak gördü diyor, aşağıdaki detaylı raporda da webroot harici başka bir program yok.

Ki webroot, virüs olmayan şeylere virüs damgası yapıştırmasıyla, yani false positive sonuçlarıyla ün yapmış bir yazılım. Ekşi sözlük dahil birçok Türk sitesinde de incelemelerini bulabilirsiniz.

Hatta dünyanın en ünlü, bağımsız, antivirüs inceleme-test platformlarından biri olan av-compratives tarafından testlerde hesaba bile alınmayan bir yazılım. Son testi 2012 yılında yapmışlar, o derece.

Şifreleme içeren bir dosya olması ve .exe dosyasının sertifikalı olmaması antivirüs programlarının güvenilirlik adı altında baktığı temel kalemlerden bazıları.

Sertifikalı exe işi zor ve yamaların korunumu için kullanılan şifreleme haliyle bazı programları kıllandırabiliyor-du.

-Du diyorum çünkü bu tür şeyler öncedendi. Çünkü artık günümüzde 10 yaşında çocuk dahi bir fonksiyonu olan exe oluşturabiliyor. Hal böyle olunca yukarıda bahsettiğim kalemlerden sertifika olayı, antivirüsler tarafından pek de Ti'ye alınmıyor.

Şifreleme de dediğim gibi yamaların korunumu için var. Attığım VirusTotal sonucuna güvenmiyorsanız sitemizden yazılımı indirip kendiniz de bakabilirsiniz. Sadece önünüze çıkan sayfaya bakmayın, alt sekmelerde programın hangi DLL dosyalarını kullandığından tutun da bilgisayarınızda nerede, nereye, ne dosyalar oluşturuyor tek tek görebilirsiniz.

Bütün bunlara rağmen hala güvenmiyorsanız, kafanıza silah doğrultan yok hocam. Kullanmazsınız olur biter. :)

Sevgiler.

Yok hocam öğrenmek amacıyla sordum bende kullanıyorum VirusTotal'i bir şey indirirken taratıyorum mesela 5 dk önce indirdiğim dosyadan 22 zararlı şey çıktı iyi günler.

Selam Arkadaşlar anonymousceviri turkce-yama aylık 18 TL verip steam oyunu yükleyip yamayı saklasam ve oyunu üyeliğim bitince oyunu yüklesem yama çalışırmi böyle yapıp 4 oyun var yüklesem olurmu sonra yamayı yüklesem
18 TL üyelik ücreti var. Tek bir oyuna özel değil ama. Tüm çevirileri kullanabiliyorsunuz. Üyeliğiniz bitince yamalar silinmiyor, indirdiğiniz-kurulu olan yamaları kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Atıyorum 4 ay sonra yeni bir yama geldi, heh işte o yamadan yararlanmak için tekrar üye olmanız gerekiyor.

Onun harici üye olduğunuz dönem içerisinde kullandığınız yamaları kendiniz silmediğiniz sürece kullanmaya devam edebiliyorsunuz.
Anonymous Çeviri ekibi çevirdi. Abonelik üzerinden alabilirsiniz ben kullandım yamada bir sıkıntı yoktu.
Selam Arkadaşlar anonymousceviri turkce-yama aylık 18 TL verip steam oyunu yükleyip yamayı saklasam ve oyunu üyeliğim bitince oyunu yüklesem yama çalışırmi böyle yapıp 4 oyun var yüklesem olurmu sonra yamayı yüklesem

Son düzenleme:

Üyeliğiniz bittikten sonra yama kuramazsınız ancak üyeliğiniz bitmeden önce halihazırda kurmuş olduğunuz yamaları kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yani üyeliğiniz bitmeden yamaları oyunlara kurduysanız , oyunları kaldırana kadar ya da güncelleme gelirse oyuna ve yama çalışmaz duruma gelene kadar sorunsuz kullanabilirsiniz diyor. Ama üyeliğiniz biterse bir daha yükleyemezsiniz deniyor.

Geri
Yukarı