Horlama kayıt programlar var mı?

Öyle bir program bulacağını sanmıyorum, varsa da troll amaçlıdır.
Düşünsene gece boyunca sessiz bir ortam hığğğğ yapınca anlıyor ve kayıta başlıyor :/...
Bence sen ses kaydını gece boyunca açık bırak horladığın kısımları ayır :)

Çoğunu denedim, hiçbiri işe yaramadı...
‎SnoreLab : Record Your Snoring

Bu uygulama bayağı iyi oy almış gibi gözüküyor. Daha önce bu tip programlara göz attığımdan yazıyorum fakat kendim horlamadığım için test etme imkanım olmadı. Arkadaş yine de bir deneyebilir, olmaz ise telefonun kendi kayıt programı ile sesi kaydeder. 8 Saatin tamamını dinlemesi gerekmiyor ayrıca, sessiz kısımları Audacity gibi programlarda kesip atabilir diye düşünüyorum.

Bu uygulama bayağı iyi oy almış gibi gözüküyor. Daha önce bu tip programlara göz attığımdan yazıyorum fakat kendim horlamadığım için test etme imkanım olmadı. Arkadaş yine de bir deneyebilir, olmaz ise telefonun kendi kayıt programı ile sesi kaydeder. 8 Saatin tamamını dinlemesi gerekmiyor ayrıca, sessiz kısımları Audacity gibi programlarda kesip atabilir diye düşünüyorum.
SnoreLabı denedim de en yüksek sesli 2 3 sesi dinletiyor. Gerisi için ücret istiyor:cry:

Storeye baktım da audacityi tam bulamadım. Bu uygulamada sadece ses olan yerleri dinleyip belirli ses düzeyinin altındakini sil deyip ses olan yerlerdeki saatin kaç olduğunu öğrenebiliyor muyuz?

Bence aç ses kaydını kaydet sonrasında hangi programla olur bilmiyorum sesi hızlandırıp dinle. O sessizlikte horlama sesini yakalarsın diye düşünüyorum.

Bence aç ses kaydını kaydet sonrasında hangi programla olur bilmiyorum sesi hızlandırıp dinle. O sessizlikte horlama sesini yakalarsın diye düşünüyorum.
Bence çok zor ya x2 de dinlesem 4 saat dinlemek çok zor x30lu bir şey falan olsa aralığı bulmak çok zor.
En azından sesin olduğu yerleri desibelini normalde SnoreLab tespit edebiliyor ama ücret istiyor. En azından ses kaydını koyup desibelini grafikle gösteren gibi aralığı tespit edebilen bir uygulama bulabilirsem çok iyi olacak ben aradım ama bulamadım tavsiyeniz olursa çok sevinirim.

Bence çok zor ya x2 de dinlesem 4 saat dinlemek çok zor x30lu bir şey falan olsa aralığı bulmak çok zor.
En azından sesin olduğu yerleri desibelini normalde SnoreLab tespit edebiliyor ama ücret istiyor. En azından ses kaydını koyup desibelini grafikle gösteren gibi aralığı tespit edebilen bir uygulama bulabilirsem çok iyi olacak ben aradım ama bulamadım tavsiyeniz olursa çok sevinirim.
Malesef uygulama olarak fikrim yok. Böyle bir yöntem gelmişti aklıma yalnızca.
Malesef uygulama olarak fikrim yok. Böyle bir yöntem gelmişti aklıma yalnızca.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı