Horoz Lojistik hiç evinize gelip iade kargonuzu teslim aldı mı?

Nakahella

Hectopat
Makaleler
2
Aldığım oyuncu koltuğunu Horoz Lojistik çarşamba günü (06.05.2020) evime getirdi. Perşembe günü (07.05.2020) sabah Trendyol'dan iade talebi oluşturdum ve birkaç saat sonra Horoz Lojistik beni aradı ve iadeniz varmış, kargo evde mi diye sordu. Evet evde, gelip alacak mısınız dedim evet alacağız dedi. Ne zaman dedim, cumartesiye kadar alırız dedi. Tahmin edersiniz ki gelen giden yok, telefonlara da yanıt vermiyorlar. Yarın tekrar aramayı deneyeceğim ama merak ediyorum, evden gelip alıyorlar mı? Almazlarsa Horoz Lojistik şubesi var mı, gidip teslim edebilir miyim? İade sürem dolacak.

Horoz lojistik şubesi zor. Sitesine girip bakmanız lazım. Genellikle şehir çıkışları depo gibi bir yeri oluyor onun haricinde şehiriçi şubesi yok. Bir an önce aramanız yararınıza olur.

İade sürenizin dolacağını sanmam. İade için başvuru yaptığınız tarih önemlidir. Lojistik işini onlar yavaş yapıyorsa sizin sorununuz değil.
İade başlattığımda 7 gün içinde ürünü kargoya teslim etmezseniz iadeniz iptal olacaktır diyor. Yani bana bırakılmış teslim etme işi. Diğer kargolar olsa çıkar giderim hemen ama Horoz olunca Haritalar'da 5 tane nokta var hepsine yanlış yazmışlar yorumda, sitesinde adres zaten yok. Yarın açarlar telefonu umarım.
İade süresi dolmaz, iade talebini oluşturduğunuz gün baz alınır.
7 gün içinde ürünü teslim etmeniz lazım diyor, teslim edemiyorum ama.

Farklı telefonları aramayı deneyin. 0212'li merkez numarası, 0850'li çağrı merkezi, varsa şube vs.

Bugün öğlen 12'de aramışlar beni ama telefonlarında sorun var. Bağlanamamış, bana 2 saat sonra Turkcell'den mesaj geldi arandınız diye. Geri aradım arayan numarayı, aradık açmadınız diyor. Sonra yine kesildi adamın sesi, ulaşamadım sonra açmadı. Telefonumun çekmediği hiçbir yer yok zaten evdeydim. Bugün gelemeyiz artık yarın falan geliriz dedi. Oradaki "falan" sözcüğünün tonlamasından 1 hafta daha bekleyeceğimi düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

Bugün öğlen 12'de aramışlar beni ama telefonlarında sorun var. Bağlanamamış, bana 2 saat sonra Turkcell'den mesaj geldi arandınız diye. Geri aradım arayan numarayı, aradık açmadınız diyor. Sonra yine kesildi adamın sesi, ulaşamadım sonra açmadı. Telefonumun çekmediği hiçbir yer yok zaten evdeydim. Bugün gelemeyiz artık yarın falan geliriz dedi. Oradaki "falan" sözcüğünün tonlamasından 1 hafta daha bekleyeceğimi düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

Nasil sonuçlandı?

Geri
Yukarı