Horoz Lojistik ile yaşadığınız tecrübeler

feverane

Picopat
Katılım
30 Kasım 2021
Mesajlar
140
Herkese iyi bir gün dilerim, internetten aldığım ürün, Horoz Lojistik vasıtası ile gelecek. İnternette bu lojistik firması ile ilgili hiç iyi bir yoruma denk gelmedim, bayağı gözüm korktu. Tahmini teslim tarihi 6 Aralık diyor ama, internette yazılan yorumlar hiç iç açıcı değil. Şimdiden korkmaya başladım. Ürünün değeri yüksek.
 
Katılım
6 Haziran 2016
Mesajlar
1.110
Makaleler
7
Çözümler
4
Yer
KAHRAMANMARAŞ
Eğer adres sıkıntılı bir yerde ise oraya getirmiyorlar ve arayıp daha merkezi bir yere gelmenizi istiyorlar. Ben masa aldığımda bana uzak oraya teslimat yapmıyoruz istiyorsanız gelin alın gibi şeyler söylediler bende mecburen gidip almak zorunda kaldım.
 

Jorji Costava

Kilopat
Katılım
19 Aralık 2015
Mesajlar
3.657
Makaleler
5
Çözümler
32
Birkaç ay önce tekli koltuk söylemiştim, ilden ilçeye getirmemişlerdi bir türlü. Getirdikleri zaman da Hepsiburada'dan iademi almıştım zaten.
 
KS
KS
feverane

feverane

Picopat
Katılım
30 Kasım 2021
Mesajlar
140
Buradaki yorumlar çok şaşırtıcı, koskoca internette haklarında bir sürü yorum okudum, hiçbir yerde olumlu yorum göremedim. Herkes çok şikayetçi. Bakalım ben nasıl bir süreç yaşayacağım. Yorum yazan herkese teşekkür ederim.
Burayı da güncelleyelim, sitede verdikleri tahmini teslim tarihinde ürünü getirdiler. Toplam 1 hafta sürdü, getiren arkadaş 65 ekran televizyonu yukarı kadar taşımış. İnternette haklarında tek bir olumlu yorum görmemiştim, ben yazayım dedim :) ha daha TV pakedini açmadım, belki de kırık 😁
 
Son düzenleme:
Yukarı