Horoz Lojistik ile yaşadığınız tecrübeler

feverane

Picopat
Daha fazla  
Herkese iyi bir gün dilerim, internetten aldığım ürün, Horoz Lojistik vasıtası ile gelecek. İnternette bu lojistik firması ile ilgili hiç iyi bir yoruma denk gelmedim, bayağı gözüm korktu. Tahmini teslim tarihi 6 Aralık diyor ama, internette yazılan yorumlar hiç iç açıcı değil. Şimdiden korkmaya başladım. Ürünün değeri yüksek.

Eğer adres sıkıntılı bir yerde ise oraya getirmiyorlar ve arayıp daha merkezi bir yere gelmenizi istiyorlar. Ben masa aldığımda bana uzak oraya teslimat yapmıyoruz istiyorsanız gelin alın gibi şeyler söylediler bende mecburen gidip almak zorunda kaldım.

Monitör aldım, Horoz Lojistik getirdi. Gelirken sorun yaşamadım, iade ederken aşağı indirmemi istediler kutuyu.

Birkaç ay önce tekli koltuk söylemiştim, ilden ilçeye getirmemişlerdi bir türlü. Getirdikleri zaman da Hepsiburada'dan iademi almıştım zaten.

Buradaki yorumlar çok şaşırtıcı, koskoca internette haklarında bir sürü yorum okudum, hiçbir yerde olumlu yorum göremedim. Herkes çok şikayetçi. Bakalım ben nasıl bir süreç yaşayacağım. Yorum yazan herkese teşekkür ederim.
Burayı da güncelleyelim, sitede verdikleri tahmini teslim tarihinde ürünü getirdiler. Toplam 1 hafta sürdü, getiren arkadaş 65 ekran televizyonu yukarı kadar taşımış. İnternette haklarında tek bir olumlu yorum görmemiştim, ben yazayım dedim :) ha daha TV pakedini açmadım, belki de kırık 😁

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı