Horoz Nereye Şikayet Edilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence İslam dini hakkında bir bilgin yok. Ben konuda İslam'ı da savunmadım üstelik. Ülke gibi düşünelim. Demokrasi halkın kendi kendini yönetmesi değil, çoğunluk ne derse o olur bu mantıktır.
Demorkasiyle dini harmanlamak kadar aptalca bir söylem yok, ezbere konuşma, böyle durumlarda bir kişinin bile mağdur olmaması gerekiyor, herkes dinini kendi içinde yaşayacak.

Demorkasiyle dini harmanlamak kadar aptalca bir söylem yok, ezbere konuşma, böyle durumlarda bir kişinin bile mağdur olmaması gerekiyor, herkes dinini kendi içinde yaşayacak.

Örnek verdim onu da anlamadın. Ne desek boş cahillik bu ülkenin kaderi.

Yani horoz ile dini nasıl bağdaştırdınız anlamıyorum. Siz müslüman değilseniz bile burası müslüman bir ülke. Ezan sesine alışmak zorundasınız ama horoz başka bir durum. Horoza tapanların olduğu ülkede de horoz sesine alışırsınız. Bu ülkede azınlık horoz olduğu için horoza bir çözüm bulunmalı. Olay bu kadar basit. Sizin horozlar ülkenizde de ezana çözüm bulursunuz.

@M4VER1CK

Cahillik zaten hakaretlerle başlar dostum, konuda hem ezana hem de bana hakaret ediyorsun. Savunduğun şeyde doğru bilgin olmadığı için hakaretlere başladın.

Boşuna şikayet etme nedir ya? Bildiğin hakaret ediyorsun adama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı