Hoşlandığım kadınla aramızda 7 yaş fark var

frkn03

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar; ben 20 yaşındayım, hoşlandığım kadın 27. 1 yıldır tanışıyoruz. Kendisi kafede çalışıyor. Haftada 2 defa giderim bu kafeye. İşi olmadığı zamanlar 5-10 dakika konuşuruz, bazen de yarım saat. Nasıl hislerimi açabilirim kendisine?

Yanlış anlama ama aranızda 7 yaş var o iş olmaz. Daha ileriki yaşlarda olsanız belki mümkün de sen daha 20 yaşındasın seni kardeşi gibi görüyordur muhtemelen. Ama illa açılmakta kararlıysan sakin bi zamanda yüz yüze seni arkadaştan daha farklı görüyorum diye açılışı yaparsın. O anki tepkilerine göre devam edersin konuşmaya sonuçta tanıyormuşsun 1 yıldır.

Hoslanmamaya bak reis. Olmaz bu is. Valla bir bana ozel herhalde, hoslandigim kadinlardan eger istersem cabucak sogutabilirim kendimi.

1 gun bile olmaz reis. Erkek adamligin ve redpill kurallarina aykiri durum. Kadin daha cok gormus gecirmis olacak, cidden o kadinla basa cikabilecegini mi saniyorsun? Tecrube catismasi kacinilmaz.
O kadar da kaotik bir durum yok bu kişilerin kafa yapılarına da bağlı bir durum. Alışılmışın dışında ama yapılamaz değil. 1 yaş, 2 yaş hatta belki 3 yaş bile kadının büyük olması tolere edilebilir olduğunu düşünüyorum. Tabi bu ilişkinin iki tarafında kaç yaşındayken yaşandığı önemli. 30 u geçkinse iki taraf da hiç sorun olucağını düşünmüyorum. Ama mesela bu konudaki arkadaş gibi 20 yaşın başındaysa biraz zor.

O kadar da kaotik bir durum yok bu kişilerin kafa yapılarına da bağlı bir durum. Alışılmışın dışında ama yapılamaz değil. 1 yaş, 2 yaş hatta belki 3 yaş bile kadının büyük olması tolere edilebilir olduğunu düşünüyorum. Tabi bu ilişkinin iki tarafında kaç yaşındayken yaşandığı önemli. 30 u geçkinse iki taraf da hiç sorun olucağını düşünmüyorum. Ama mesela bu konudaki arkadaş gibi 20 yaşın başındaysa biraz zor.
Bence erkekler ve kadinlar 20 li yaslarini tamamiyle tecrube edinimiyle gecirmeli. Bunu da bol bol iliski ile saglayabilir. 30 lu yaslarda her iki taraf da tecrubeleri sayesinde oturakli ve olgun insanlar olacagindan yas farki dediginiz gibi tolere edilebilir. Konu sahibi arkadas en fazla takilmalik bir iliski icine girer (1 2 hafta) daha da otesi olmaz. Erkek olan taraf yasca buyuk olsa da ciddi iliski bu yaslarda iyi degil bence.

Bence erkekler ve kadinlar 20 li yaslarini tamamiyle tecrube edinimiyle gecirmeli. Bunu da bol bol iliski ile saglayabilir. 30 lu yaslarda her iki taraf da tecrubeleri sayesinde oturakli ve olgun insanlar olacagindan yas farki dediginiz gibi tolere edilebilir. Konu sahibi arkadas en fazla takilmalik bir iliski icine girer (1 2 hafta) daha da otesi olmaz. Erkek olan taraf yasca buyuk olsa da ciddi iliski bu yaslarda iyi degil bence.
Liseye kadar kendinden büyük kadınlara ilgi duymayı anlarım da üniden sonra yaşıtların ve senden küçüklerde büyük oluyor artık. Bende küçükken hep 5 10 yaş büyüklerden hoşlanırdım.

Geri
Yukarı