Hoşlandığım kişi hediyeyi geri çevirdi

Çok beğenebileceği bir hediye almıştım kısmet olmadı.

Aldıysan git ver işte, jeton geç düşüyor sanırım. Kız mütevazılık yapıp her normal insan evladı gibi "gerek yok" demiş. Sen de sürpriz yapıp hediyeyi vereceksin. Kızdan "evet bana hediye ver" demesini beklemeyeceksin. Daha nasıl anlatalım?

Bu durumlarda hiç tecrübem yok. Sadece saf düşüncelere kapılıp ilk defa böyle bir şey yapıyorum. Uzun süredir platonik yaşamamın ve tecrübemin olmadığı için kendime kızmıyorum aslında. Neden böyle düşündüm diyorum sadece.

Aldıysan git ver işte, jeton geç düşüyor sanırım. Kız mütevazılık yapıp her normal insan evladı gibi "gerek yok" demiş. Sen de sürpriz yapıp hediyeyi vereceksin. Kızdan "evet bana hediye ver" demesini beklemeyeceksin. Daha nasıl anlatalım?

Böyle bir hata yapmama rağmen vermemin bir sakıncası olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durumlarda hiç tecrübem yok sadece saf düşüncelere kapılıp ilk defa böyle bir şey yapıyorum. Uzun süredir platonik yaşamamın ve tecrübemin olmadığı için kendime kızmıyorum aslında. Neden böyle düşündüm diyorum sadece.

böyle bir hata yapmama rağmen vermemin bir sakıncası olur mu?

Sakıncası olmaz. Tekrar görüştüğünüzde onu doğum gününde mutlu etmek için aldığını, kabul ederse çok sevineceğini falan söyle ver gitsin. Gözünde büyütme bu kadar.

Bu durumlarda hiç tecrübem yok sadece saf düşüncelere kapılıp ilk defa böyle bir şey yapıyorum. Uzun süredir platonik yaşamamın ve tecrübemin olmadığı için kendime kızmıyorum aslında. Neden böyle düşündüm diyorum sadece.

böyle bir hata yapmama rağmen vermemin bir sakıncası olur mu?
Olsun hocam bir şey olmaz, en azından denemiş oldunuz. Bir dahaki zaman hediyenizi profil fotoğrafımı örnek alarak verin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı