Hoşlandığım kişi hediyeyi geri çevirdi

Uzun vade (hediyeyi vereceğim döneme kadar) bu sohbetleşme kötüye gider mi?
Aksine lehine çevirebilirsin. Sen kibarlığın için reddettin ama bu hediyeyi sana veremeseydim içimde kalırdı, hediyeyi verebilmem beni çok mutlu etti, umarım seni de mutlu eder diyerek bombayı atarsın.

Konunun tamamını okuyup geldim ve fark ettim ki şansını kaybettiğini düşünüyorsun anladığım kadarıyla. Bence hiçte bile şansını kaybetmedin nezaketen sormuşsun ki @Jira'nın da dediği gibi durumu lehine çevirmen gayet kolay. Ha ama şu da bir gerçek plotonik plotonik nereye kadar. Bence kıza en yakın zaman da ondan hoşlandığını açıkla kızın zaten sana ilgisi varsa kabul eder yoksa zaten zorlamanın çok bir mantığı yok olmayacak bir hikayeymiş dersin geçersin.

Sevgililik ile ilgili hiç tecrübem yok. Ayrıca sevgili olunca insan ne oluyor? Sadece bu heyecan bana yeter gibi geliyor bazen. Aydınlatır mısınız?
Bir yanım hediyeyi vermek bir yanım vermemek istiyor.

Son düzenleme:
Sevgililik ile ilgili hiç tecrübem yok. Ayrıca sevgili olunca insan ne oluyor? Sadece bu heyecan bana yeter gibi geliyor bazen. Aydınlatır mısınız?

Ciddi ilişki anlamın da çok bir tecrübem yok zaten en uzun ilişkim de 1 ay oldu :D. Ancak genel olarak sevgili olunca birbirinize değer veren 2 insan olarak sadece ananın babanın düşüneceği şeyleri oda düşünüyor diyebilirim. Eğer kız kabul ederse tercihen öyle çok vıcık vıcık bir ilişkiye doğru ilertmemeye daha çok samimi olmaya çalış.

Ciddi ilişki anlamın da çok bir tecrübem yok zaten en uzun ilişkim de 1 ay oldu :D. Ancak genel olarak sevgili olunca birbirinize değer veren 2 insan olarak sadece ananın babanın düşüneceği şeyleri oda düşünüyor diyebilirim. Eğer kız kabul ederse tercihen öyle çok vıcık vıcık bir ilişkiye doğru ilertmemeye daha çok samimi olmaya çalış.
Ben öyle biri değilim zaten. Fakat garip geliyor böyle bir şeyi hiç yaşamadığımdandır belki. Neler tavsiye edersiniz son olarak?
Özellikle @Jira'dan son bir tavsiye almak çok isterim.

Son düzenleme:
Ben öyle biri değilim zaten. Fakat garip geliyor böyle bir şeyi hiç yaşamadığımdandır belki. Neler tavsiye edersiniz son olarak?

Karşılıklı saygı çerçevesin de bir ilişki olmasını ve eğer ilişkinin gidişatı kötü gidiyorsa ve mutlu değilseniz ilişki de sizi çok fazla üzücek olay gerçekleşiyorsa fazla çabalamadan o ilişkiyi bitirmeniz. Ben bu şekilde çok fazla toxic insandan kurtuldum ve ayrılınca ne oldukları da ortaya besbelli çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı