Hoşlandığım kişi hediyeyi geri çevirdi

Anlaşılan heyecandan elin ayağına dolanmış.

Normal bir kızın(veya herhangi birisinin) "Aa, ver bakalım." gibi bir yüzsüzlüğü yapacağını sanmıyorum. Tabii ki de geri çevirecektir, önemli olan karşıdakinin ısrar etmesi. Eğer gerçekten istemiyorsa zaten anlaşılır biçimde olacaktır.

Birazcık düzgün düşünmeye ve sakinleşmeye çalışın. Anlaşılan ihtiyacınız olacak. :)

@ubiquitous'nun da dediği gibi, kız iyi birine benziyor. Tabii tanımadan çıkarım yapmak yanlış, buradan bakılınca öyle sadece.

Anlaşılan heyecandan elin ayağına dolanmış.

Normal bir kızın(veya herhangi birisinin) "Aa, ver bakalım." gibi bir yüzsüzlüğü yapacağını sanmıyorum. Tabii ki de geri çevirecektir, önemli olan karşıdakinin ısrar etmesi. Eğer gerçekten istemiyorsa zaten anlaşılır biçimde olacaktır.

Birazcık düzgün düşünmeye ve sakinleşmeye çalışın. Anlaşılan ihtiyacınız olacak. :)

@ubiquitous'nun da dediği gibi, kız iyi birine benziyor. Tabii tanımadan çıkarım yapmak yanlış, buradan bakılınca öyle sadece.
Dediğim gibi çok kafam karışıktı uzun süredir (2.5 yıl) platoniğim hiç tecrübem olmadı ne yapacağımı da bilmiyordum. Teşekkür ederim.

Nezaketen çoğu kız gerek yok vs diyecektir. Zaten böyle bir soru hiç duymamıştım şimdiye kadar. Keşke sürpriz yapsaydınız. Neyse iyi yönünden bakalım kız onu önemsediğinizin farkında şuan. Kızlar böyle şeylere çok dikkat ederler.

Dediğim gibi çok kafam karışıktı uzun süredir (2.5 yıl) platoniğim hiç tecrübem olmadı ne yapacağımı da bilmiyordum. Teşekkür ederim.
Kimse anasının karnından tecrübeli çıkmıyor. Olağan şeyler bunlar, gene de biraz mantık çerçevesinde hareket etmek gerekiyor. Duygularının, mantığının önüne geçmesine izin verme.

Ben bir platoniğim. Doğum günüydü ve ona yazarak doğum gününü kutladım ve ona bir hediye vermek istediğimi söyledim. O ise gerek olmadığını, kutlamamın yeterli olacağını yazdı. Ne düşünüyorsunuz? (Az da olsa ortak yönlerimizin olduğu konularda makara yapıp gülüştüğümüz sohbetler de oluyor. Bir çok konuda yardım ederdim ona. Ben bu cevabına şaşırdım açıkçası.)
Yani nasıl bir tavırla dedi onu anlamadım, bana samimi olmadığım biri hediye vermek istediğini söyleyince eğer almadıysa nazikçe reddederim, kutlamasının beni zaten mutlu ettiğini söylerim, nasıl bir tavırla reddetti sizi?

Yani nasıl bir tavırla dedi onu anlamadım, bana samimi olmadığım biri hediye vermek istediğini söyleyince eğer almadıysa nazikçe reddederim, kutlamasının beni zaten mutlu ettiğini söylerim, nasıl bir tavırla reddetti sizi?
''yok ya gerek yok kutlaman yeterli yazdı'' tabi nasıl istersen yazdım bende o'da ters gülücük attı emoji olarak (düz gülücük ama kafası ters nasıl anlatsam bilemedim :))

Bende zamanında bir kıza açılmıştım, kız reddetmedi ama kabul de etmedi, şaşırdım dedi.
O gün bugündür kalbim mühürlü, iyi düşün ona göre karar ver.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı