Hoşlandığım kız, hoşlandığı erkeği bana anlatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SnavS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bir kızdan hoşlanıyorum. Nasıl olduysa bununla inanılmaz samimi olduk. Ve bana bi erkekten hoşlandığını söyledi ve 1 haftadır o çocuk için benden tavsiyeler alıyor. Ama boşlamadan cidden tavsiyeler veriyordum. Ama çocuğu görmemiş nette falan görmüş o şekilde aşık olmuş. Çocuk açıkçası bunu pek takmıyor ve sonunda kıza bu işin olmayacağını söyledim. Bugün sonunda tam olarak olay bitmiş. Kızın zaten hiç arkadaşı yok tek ciddi sohbet ettiği arkadaşı benim.Sürekli evde oturuyor kızın samimi olduğu kız arkadaşı bile yok. Kız sürekli sende olmasan başaramam tek dostum sensin senin benim yanımda olduğun için kendimi çok şanslı falan hissediyorum diyor. Sürekli telefonda sohbet vs de ediyoruz. Bu kızın saflığı ondan hoşlanmama sebep oldu. Dediğim gibi kızın ciddi sohbet ettiği tek kişi benim ve kızın her huyunu biliyorum. Ama bu beni en yakın arkadaşı olarak görüyor ve sürekli onun yanında ona destek olduğum için bana teşekkür ediyor. Bende ona sürekli biz arkadaşız tabii ki sana yardım edeceğim diyorum. Şimdi bu çocuk işi yatınca başka bir çocuk buna yazmış kafa dağıtmak için o çocukla konuşuyormuş. Bunları da bana anlatıyor bu çocukta beni önemsiyor kötü biri değil falan diyor. İçten içe çıldırıyorum seni burada önemseyen tek kişi benim diyorum ama bunları kıza söyleyemem. Whatsapp'tan da yazıyor. Çıkmazlardayım...

Sana tecrübelerimden bir söz.
Yakın erkek arkadaş bir kadın için, ileride %90 hoşlanılan erkek olur ya da şu an bile öyledir.
Bence hoşlandığını söyle. Ancak karşı cins bir arkadaşın ile geçirdiğin süre arttıkça hoşlandığını sanman çok doğal. Gerçekten hoşlanıyor musun? Sanmıyorum.

Söylemedikten sonra nasil haberi olacak ki ? Once yavaş yavaş onu süphelendir. Sonra git de ben senden hoşlanıyorum. Biraz odun biraz kibar oldunmu bu iş çözülür :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya kızın tarzı kendime çok yakın gördüğüm için kızdan cidden hoşlanıyorum. Evet sürekli iyi,kötü gününde kızın yanındayım belki bi şekilde beni farklı şekilde düşünür diyede düşündüm ama bilemiyorum arkadaşlar tavsiyeler için teşekkürler. :)

Biraz vakit geçsin öyle söyle bence. Ayrıca sakın telefonda ondan hoşlandığını söyleme. Ben kıza açılamadığım için arkadaşlarım ona söylemişti ve kız seni sadece arkadaşım olarak görüyorum dedi. Daha sonra uzun bir süre hiç konuşmadık. Kızın senden hoşlandığına emin olmadan söyleme bence.

Kız benden sanırım hoşlanmıyor. Ama çok yakınız. Tip konusunda bir sıkıntım yok gayet iyi olduğumu düşünüyorum. Bugün bana birini gösterdi şununla biraz sohbet edeyim sohbetide çok iyi belki bişeyler olur felan diyor. Kız böyle konuşuyor ama temiz bi kız onu söyliyeyim. Bende ona sohbet ile ne alakası var benlede çok samimi sohbetin var ama sadece arkadaşız deyip güldüm. Oda sadece güldü. Ben daha fazla ilerletmeme kararı aldım daha fazla üstelemeyeceğim. Kız beni arkadaşı olarak görüyor ben daha fazlasını. Bu iş olmayacak.

Kız sana özellikle ima ediyorsa başkalarını, sana umut vermemek içindir. Arkadaş olarak kalmaya devam et bence.

Bana umut vermeme gibi bir durum olamaz çünkü ben bu kıza ondan hoşlandığımı hiç bir şekilde belli etmedim. 40 yıllık arkadaşıymış gibi hep ona önerilerde bulunuyorum şöyle yap böyle yap diye. Kız beni tek dostu olarak görüyor. O yüzden herşeyi bana anlatıyor. Bu son anlattığı erkek mevzusu canımı sıktı. Onunla bi sohbet edeyim belki bişeyler olur felan diyor. Sürekli bişeyler anlatıyor ben bi kaç şey söylediğimde anladım diyor sürekli. Bende "Bu kelimeden pek hoşlanmamaya başladım" dedim. Neden ki ^^ diyor. Dahada hiç bişey yazmadım o kelime üstüne. Ama şu erkekle konuşma desem tamam konuşmam diyor. Yani beni önemsiyor gerçekten ama arkadaş olarak. Olmayacağı belli zaten. Ama sürekli bana başka bi erkeği anlatması cidden sinirlerimi bozmaya başladı. Sürekli kendini kötü hissettiğinde bana gelecekse hiç gelmesin hep onu dinleyen ben oluyorum. Neyse dahada bu kıza yazacağımı zannetmiyorum. Zaten sürekli o yazıyor.

Beyler konuyu açan benim. Snavs benim önce ki hesabım sonra bu hesabı açtım. Ben olayı özet geçeyim madem hortlattınız :D Kızla o zamanlar portal 2 coop oynuyorduk. Bu kızda yine ilk hoslandıgı erkeği bana anlatmaya başladı oyun oynarken. Bende sinirlendim bu kıza tak diye açıldım. Ben senden hoşlanıyorum sen sürekli bana başka erkekleri anlatıyorsun diye. Sonra bu kızla baya konustuk bu konu üzerine. Sonra kız sana karşı hiç bir şey hissetmiyorum ama bana bu derece duygusu olan birini yüz üstü bırakamam bende senden etkilenmek için elimden geleni yapacağım dedi. Sonra bu kızla konusa konusa kendime bağladım kız bana sırıl sıklam aşık oldu. Olmaz olaydı. Bu kızla hayatımın en kötü zamanlarından bir kısmını yaşadım. Kızın psikolojik sorunları vardı. Erkek berberine bile göndermiyordu. Erkek arkadaşlarımla konuşturmuyordu. Annene iltifat etme diyordu. Sabah 6 7 ye kadar sohbet etmek zorunda kalıyordum. En sonunda bu kızla evlensem rezalet bir hayatım olacağını düşünmüm. Kızla sevgiliyken bile stresten psikolojim bozuldu. Kız ayrılma muhabbetini açtığımda bayılıyordu. Veya öyle davranıyordu bilemedim. En son ayrıldım kızla. Sonra düzelicem lütfen demeye başladı. Bende kesin bitirme kafasında oldugum için benden soğusun diye kıza küfür ettim. Sonra ayrıldık. Ayrıldıktan sonra 2 rekat şükür namazı kıldım :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı