Hoşlandığım kıza açılacakken en yakın arkadaşımla nasıl sevgili olduğunu anlattı

Olay yazıyor zaten. Şu an çöküntü içindeyim arkada hafif sad şarkılar kızın Instagram'ına bakıyorum. Bir çözüm beklemiyorum sadece içimi bir yere dökmek istedim kimse yanıtlamasa bile klavye ile anlatmak biraz da olsa rahatlatıyor. Aşkım gittikçe büyüyor. Açılma sorununu aştım derken bir de bu oldu. Artık arada gaza geliyorum kızı dikizliyorum "açılcam LAN" diyorum aklıma kankam geliyor. Sevdiğim kızla çıkmasından dolayı arkadaşlığımızıda bitirmek istemiyorum. Zaten reddederse hem kankamı hem sevdiğimi kaybederim. Belki gelir bir şeyler der diye yalnız kalmaya çalışıyorum ama uzun süre sonra geldiğimde onların konuştuklarını görüyorum. Bir yandan diyorum iyi oldu kariyerine, başarına odaklanırsın diyorum ama gözüm sürekli ona kayıyor ve içim darmaduman oluyor. Artık yeter deyip her yerden yok olmayı bile istiyorum. Hiçbir şey keyif vermiyor sürekli onu düşünüyorum. Önceden konuşurduk dediğim gibi olayı ilk bana söyledi zaten. Ama artık bakamıyorum bile önü dönükken. Eğer kötü hissettirdiysem sizi kusura bakmayın biraz rahatladım o gerçek. Arada gelip okuyacağım ve ara sıra not düşeceğim. Siz birkaç şey söyleyebilirsiniz ama dediğim gibi amacım içimi dökmek. Çok teşekkür ederim eğer okuduysanız inşallah istediğiniz engelsiz olur.

İlk o davranmış bro kaybettin. O yüzden önünde ki maçlara bak artık.

İnsanları/sınıf arkadaşlarını tanımadan karar vermek, ilerde pişmanlık yaratabiliyor. İyice tanıyın ve öyle karar verin. Daha 10. sınıf ve karşı tarafın alışkanlıkları, çevresi sıkıntı yaratabiliyor. Maalesef yaşadım 😕. Keşke daha çok tanısaydım ve öyle karar verseydim.

Üzücü bir durum, ne desem bilemedim valla. Bunlar da benden olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İnsanları/sınıf arkadaşlarını tanımadan karar vermek, ilerde pişmanlık yaratabiliyor. İyice tanıyın ve öyle karar verin. Daha 10. sınıf ve karşı tarafın alışkanlıkları, çevresi sıkıntı yaratabiliyor. Maalesef yaşadım 😕. Keşke daha çok tanısaydım ve öyle karar verseydim.
Ortaokuldada aynı okuldaydık. Zaten bizim sınıftan 4 kişi gitti benim liseme. O kadroyuda anlamışsındır. Galiba 7 civarları yakınlaştık 8 de kontrolü kaybettiğimi anladım.
Şarkılar içinde sağolun uzun bir süre bu şarkı tiplerini benimzeyeceğim belkide unuturm ama şarkılar akılda kalır kim bilebilir?

Ortaokuldada aynı okuldaydık. Zaten bizim sınıftan 4 kişi gitti benim liseme. O kadroyuda anlamışsındır. Galiba 7 civarları yakınlaştık 8 de kontrolü kaybettiğimi anladım.
Şarkılar içinde sağolun uzun bir süre bu şarkı tiplerini benimzeyeceğim belkide unuturm ama şarkılar akılda kalır kim bilebilir?
O zaman akışına bırak. Zaman, iyi gelecektir.

Üzücü bir durum, ne desem bilemedim vallahi. Bunlar da benden olsun.

Sevdiğim kızın bana idfc yi önermesi ve blackbear ı benimle tanıştırması ve reddedilince blackbear dinlemem.

1631035657362.png

Geri
Yukarı